«Глорія» означає «слава»

Понад десять років дарує сарненцям можливість насолоджуватися  українською піснею зразковий аматорський  хоровий колектив «Глорія» комунального закладу «Сарненська дитяча музична школа», яким керує Галина Пономаренко – висококваліфікований спеціаліст, прекрасний організатор, творча особистість.

Завдяки наполегливій праці керівника у 2012 році гурт отримав звання зразкового аматорського і є одним із кращих колективів Сарненщини. Нині в ньому займається 40 учасників віком від 10 до 15 років. Чистий, прозорий звук, гармонійне поєднання голосів, поетичність виконання – ось риси, притаманні цьому колективу. Основу репертуару складають твори світової класики, українських композиторів: класиків і сучасних – обробки народних пісень.

«Глорія» бере активну участь у культурному житті міста та району. Її блискучі виступ209269741и на фестивалях, призові місця на  обласних конкурсах принесли заслужену славу. Колектив нагороджено грамотою за участь у святковому концерті  з нагоди дня міста Євпаторії (2012 р.), почесною грамотою за участь у конкурсі «Приморье-2013», що проходив у санаторії табірного типу «Приморье» смт. Залізний Порт Херсонської області (2012 р.).

Юні аматори сцени Сарн приємно вразили учасників VІІІ  відкритого Всеукраї
нського фестивалю дитячої творчості «Лелеченьки», який відбувся в с. Неділище Ємільчинського району Житомирської області (2015 р.). Колектив став  переможцем у номінації патріотична пісня й отримав диплом І ступеня.

Пишаємось, що на Сарненщині є такі чудові колективи, які популяризують і розвивають хорове мистецтво, дарують глядачам приємні хвилини насолоди українською піснею. Ваш внесок, шановні хористи, неоціненний у становленні іміджу нашого рідного Полісся. Ви справжні майстри своєї справи, носії національної гідності та культури, патріоти Батьківщини. Оптимізму вам, нових успіхів і творчих злетів!

Людмила ПАНЕКАЛО,
методист по хору та вокалу РБК.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz