І співають, і вишивають…

У рамках районної акції «Обереги краси та духовності» свій творчий доробок представили в районному Будинку культури працівники Карасинського культурно-дозвіллєвого комплексу.

– У нашому селі, як і на всьому Поліссі, існує традиція, – захоплено розповідає ведуча дійства, – кожна дівчина до заміжжя має вишити собі посаг. І хоча на дворі ХХІ століття, любов до вишивки серед карасинських жінок зростає, вишивання з кожним роком стає дедалі популярнішим.

Доводиться вірити: вишиті сорочки та рушники, створені майстринями Оксаною Твердою, Галиною Коцюбою, успішно це підтверджують. Як і вироби членів клубу «Вишиванка».

Цікаві роботи в техніці модельного оригамі, бісероплетіння, квілінгу представили вихованці гуртка декоративно-прикладного мистецтва Тетяна Шкодич, Наталія Яковець, Мар’яна Андрейчук.

Не залишають байдужими цікаві витвори Світлани Тишковець, картини молодої художниці Наталії Твердої, дерев’яне кухонне начиння та картини з соломки Миколи Жилка. Зацікавились присутні й майстер-класами Оксани Твердої та Світлани Тишковець. А виступ Ганни Куришко, легендарної виконавиці народних пісень, став родзинкою презентації.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz