Чотирикратна прабабуся з Карпилівки вишиває, танцює та співає

Минулої середи скарбничку творчих зDSC_6728добутків у рамках районної мистецької акції «Обереги духовності та краси» представив Карпилівський сільський культурно-дозвіллєвий комплекс. Бравурною піснею розпочали дійство учасниці художньої самодіяльності. Відтак ведуча провела невеликий екскурс в історію населеного пункту, розповіла про майстрів, чиї вироби прикрасили районний Будинок культури.

Скажімо, різьбяр, іконописець і художник Василь Щевич розписує місцевий храм, а Наталія Макарицька, яка бездоганно опанувала мистецтво вишивання стрічкою, викладає школярам трудове навчання. Надія Петрович, учитель образотворчого мистецтва, захоплюється ткацтвом, вишивкою, орігамі. А Руслана Мартинюк, крім гаптування та в’язання, володіє топіарієм – мистецтвом виготовляти з паперу квіти та дерева. Любові Михайлицькій до душі вишивка бісером і в’язання спицями.

Та справжньою феєричною родзинкою свята стало спілкування з неординарною жінкою, яскравою особистістю, багатодітною матір’ю Вірою Карпець. Вона виховала десять дітей, має 27 онуків і чотирьох правнуків. 38 років пропрацювала в колгоспі, за доблесний труд має урядові нагороди. Усе життя жінка вишиває (суди, читачу, з фотографій), співає та танцює, незважаючи на поважний (як-не-як 72!) вік. Що й підтвердила ділом: разом із донькою голосиста майстриня виконала декілька пісень. За що вдячні глядачі подякували співачкам щирими оплесками, а керівник закладу культури Любов Царук – теплими та сердечними словами.

DSC_6757
Фото Василя СОСЮКА

DSC_6776DSC_6739

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz