Клесівський спортсмен підкорив п’єдестал Ірану

Сарненська ДЮСШ відділу освіти РДА вкотре підтверджує високе реноме не лише в області, а й в Україні, та з гордістю несе спортивний стяг ріднокраю.

У кінці листопада ц.р. у м. Тегеран (Іран) проходив відкритий турнір «CHILDREN CUP» із греко-римської боротьби серед збірних команд світу. У ньому взяли участь юнаки 2000 р.н. і молодші. Приємно, що в цих престижних змаганнях брав участь і наш земляк – Ігор Захарчук – представник Сарненської ДЮСШ відділу освіти РДА, вихованець відділення боротьби смт. Клесів. Молодий спортсмен нині навчається в Костопільському обласному ліцеї-інтернаті спортивного профілю під керівництвом тренерів Олександра Захарчука й Івана Ладоненка.

Поборотися в далеку країну приїхали 10 збірних команд: три з Ірану, по одній з України, Киргизстану, Азербайджану, Вірменії, Грузії та Іраку. Наш земляк змагався у ваговій категорії 66 кг. Склад збірної налічував 10 представників, які в загальному підсумку посіли 3 командне місце. Ігор Захарчук вніс неабияку лепту в срібний результат збірної України. В особистому заліку він не програв жодної сутички й посів 1 місце, а українці перемогли на своєму шляху збірні Іраку, Вірменії, Іран-2, Іран-3, а з першою командою господарів зіграли внічию – 5:5. Проте, за додатковими показниками, перемога в цій сутичці дісталася суперникам. Команди нагородили грамотами та медалями відповідних ступенів, а українські спортсмени підтвердили звання кандидатів у майстри спорту.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz