ОЛАСне пальне послужить сарненцям

DSC_8450Минулої середи в Сарнах відбулась непересічна подія, яка, безперечно, змінить плин життя нашого міста на краще: на вулиці Ковельській урочисто відкрили автозаправну станцію № 11 м. Сарни «Олас». На місці директора ТОВ «Західенергопостач» Олега Хомича та заступника власника компанії Руслана Мальованого, певно, танцювала б від радощів, адже лише на оформлення відповідних документів у Лету кануло вісім років.

Але, нарешті, сталося: заправили першу машину – карету швидкої допомоги. І це символічно. Адже свого часу проти відкриття станції виступали саме на тій підставі, що неподалік – лікарня…

Голови районних ради й адміністрації Руслан Серпенінов і Ярослав Яковчук, заступник міського голови Віктор Хомич, директор станції Григорій Саковець й імениті гості ще не перерізали символічну стрічку, а вже вишикувалась чимала черга автомобілів, власники яких бажали заправитись на новій станції. Їм пропонували чотири види пального та газ працівники Ігор Радько (на фото) та Сергій Никонець. А перші двадцять везунчиків отримали по п’ять літрів пального безкоштовно.

У магазині, заповненому товарами, що можуть знадобитися автомобілістам: гальмівною рідиною, дистильованою водою, змивачем скла тощо, – клієнтів обслуговує оператор. Тут, до речі, підгодують не лише транспортні засоби, а й їхніх господарів: запропонують хот-доги, гарячу каву, соки, води, солодощі. Усе підпорядковане технологіям енергозбереження: завдяки світлодіодним лампам та радіоелектроніці споживання електроенергії зменшили в сім разів.

Новітнім устаткуванням обладнали й автомийку, в яку вклали 3 млн. 770 тис. грн. Гаряча вода, тепла підлога і взимку гарантують комфорт водіям та автовласникам, яким доведеться особисто мити свої автівки, оскільки тут упровадили самообслуговування. Це, до речі, має низку переваг: у залежності від стану гаманця клієнт може обрати лише воду або з додаванням пінки. А може дозволити собі завершити процедуру воском. Після такого полірування, запевняють досвідчені водії, авто декілька разів можна мити без пінки.

– У майбутньому плануємо здати частину площ в оренду, – розповідає директор ТОВ «Західенергопостач» Олег Хомич (на фото), – щоб почали надавати послуги пункти шиномонтажу та заміни мастила. Це створить додаткові зручності водіям та автолюбителям.

DSC_8455
Фото Василя СОСЮКА

…Усілякі зміни обов’язково пов’язані з певними незручностями. Навіть якщо це зміни на краще. Сьогодні слова, сказані триста років тому Семюелем Джонсоном (англ. письменник), напрочуд актуальні. Особливо в контексті сучасного розвитку України, котра вступила на тернистий шлях реформ. На цьому тлі підприємство, що створило 16 нових робочих місць, внесло в міський бюджет пайову участь у розмірі 377 тис. грн. і планує відраховувати 5 відсотків від товарообороту та 240 тис. грн. акцизного податку, виглядає як оазис надійності та стабільності серед сипучих пісків розчарування. Бо й справді: збільшаться надходження до бюджету – зростуть можливості для ремонту доріг, закладів комунальної власності, розвитку соціальних програм. DSC_8442 DSC_8441

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz