Свято народовладдя

Саме таке визначення можна DSC_8369дати Дню місцевого самоврядування, що відзначають 7 грудня.З цієї нагоди в понеділок у міському клубі «Залізничник» відбулися урочистості. У прикрашеній залі зібралися представники різних поколінь діяльності органів місцевого самоврядування.

Ведучі Віталій Колядко та Катерина Павлуш першими привітали присутніх із професійним святом. До речі, обоє також представники цієї сфери. Міський голова Світлана Усик подякувала ветеранам галузі, досвід і мудрість яких запозичують і впроваджують у життя територіальної громади й дотепер. Упродовж багатьох років ці люди віддавали свої знання, вміння на благо розвитку міста, вирішували проблеми жителів, дбали про їх добробут. Отож традиційно їм вручили подарунки. Також дякувала депутатам усіх скликань, які внесли вагому лепту в процвітання райцентру, членам виконавчого комітету, які розробляють і схвалюють програми, корисні мешканцям Сарн. Керівникам і трудовим колективам комунальних підприємств, закладів дошкільної освіти, бо завдяки їм місто таке затишне, а діти виховують патріотами. «Один у полі не воїн, тільки разом можна працювати на розвиток міста. За нами стоять люди, які чекають на позитивні зміни в Сарнах. І наше завдання щодня сумлінно трудитися на благо жителів. Щиро дякую всім за розуміння та сприяння в реалізації планів, задумів, що покращують добробут мешканців. Бажаю всім Божого благословення, міцного здоров’я, достатку, миру», – наголосила Світлана Усик. Принагідно міський голова привітала з днем народження виконуючу обов’язки директора КП «Трудівник» Галину Гайкевич, вручила квіти, грамоту. Також поінформувала, що цьогоріч в ХІ районній Спартакіаді, приуроченій до Дня місцевого самоврядування,  команда депутатів і виконавчого апарату міської ради посіла ІІІ місце.

За багаторічну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток райцентру Олексій Лавор, помічник народного депутата Сергія Євтушка, вручив подяки міському голові Світлані Усик, депутату міської ради 6 скликання Олексію Круглику, завідуючій Сарненським історико-етнографічним музеєм Раїсі Тишкевич, ветерану органів місцевого самоврядування Наталії Новоросюк, члену міськвиконкому Сергію Мосійчуку, депутату міської ради Миколі Канському. Ігор М’якішев, помічник депутата Верховної Ради України Віталія Корчика, від його імені нагородив керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна, першого заступника міського голови Віктора Хомича, секретаря міської ради Тамару Палієнко, депутата 6-7 скликань Едуарда Раковця, директора ПОГ «Святобор-Л» Сергія Лаврущенка. Також із привітаннями та словами вдячності до міського голови, апарату міськвиконкому та депутатсього корпусу звернулися керівники комунальних підприємств міста, зокрема директор КП «Готель «Случ» Тарас Драганчук. Вітання та вдячність Світлані Усик від працівників дошкільної освіти адресувала завідуюча ДНЗ № 1 «Дзвіночок» Алла Канська. Командир військової частини А-0153 Олександр Сварицевич також долучився до поздоровлень, подякувавши за співпрацю, що так важлива в цей непростий для України та військової частини час. У відеосюжеті Антона Антонюка почули вітання та вдячність за плідну працю безпосередньо від народного депутата Сергія Євтушка, друзів із міста Новий Двір Гданський Республіки Польща, жителів Сарн.

Урочистості додали дійству надали аматори сцени: вихованці дошкільного навчального закладу № 5 «Вербиченька» (керівник Інна Симончук), народний аматорський вокальний ансамбль «Мереживо» міського Будинку культури «Залізничник» (Ірина Довгалюк), вихованці зразкового аматорського хореографічного колективу «Журавка» (Сергій Галушко), учні Сарненської дитячої музичної школи, зокрема фольклорний ансамбль «Веретенце» (Галина Куришко). Поезію «Рано вранці на світанку» прочитала Анастасія Яковець, учениця спеціалізованої школи розвитку № 5. Порадували енергійним виступом учасники гурту «Хлопці з боку» та юний гуморист Андрій Утєнков, гурт «Pepper Blues Band», лауреати міжнародних і всеукраїнських конкурсів і фестивалів, переможці телепроекту «Фольк-мюзик», сестри Яна та Галина Куришко, а також хор ВПУ № 22.

DSC_8281
Фото Василя СОСЮКА

Під час заходу на екрані проектора транслювали фотослайди, що відображали події життя територіальної громади. В цілому свято вдалося на славу, присутнім у залі це дійство стало ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити Сарни незвичайними, кращими, сучасним центром Полісся.DSC_8353 DSC_8345  DSC_8330 DSC_8317 DSC_8315 DSC_8297

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz