Життя немислиме без роботи

DSC_856315 грудня, слуги закону, жерці Феміди, давньогрецької богині права та правосуддя, відзначають професійне свято – День працівників суду. У когорті працівників Сарненського районного суду секретар судових засідань Раїса Полупан посідає особливе місце: на цій посаді вона трудиться 40 років!

Останні двадцять – із суддею Інгою Товстикою, яка, до слова, ще й слідчий суддя. Тому нерідко доводиться працювати й у вихідні, адже злочини здійснюють не лише з понеділка по п’ятницю.

«Раїса Михайлівна – надзвичайно сумлінний працівник, розповідає керівник апарату суду Світлана Чернишева. До виконання своїх обов’язків ставиться з такою відповідальністю, що може бути взірцем для інших. Жодний суддя, з яким вона працювала, не почув від неї слів на кшталт «не змогла додзвонитися» тощо, коли потрібно було забезпечити явку громадян у суд».

Під час засідань пані Раїса фіксує судовий процес. Адже обвинувачений, не згідний із вироком, може подати апеляцію в суд вищої інстанції, і тоді від старанності секретаря залежить його доля, адже саме він слідкує за кожним словом, сказаним на процесі. Зараз фіксують технічними засобами, що значно полегшують роботу. Адже в минулому доводилось усе це писати.

…У далекому 1975-ому Раїса Полупан влилась у колектив Сарненського районного суду. Непомітно, за схемою дім-дитсадок-робота промайнули роки. Нині в цієї серйозної та поважної  (посада зобов’язує!) жінки двоє дорослих синів, два внуки та дві внучки. А ще – судові процеси. Комусь вони здадуться рутиною, а Раїсі Полупан – щоденною необхідністю, без якої немислиме життя.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz