Подаруй свято вихованцям інтернатів разом із ТМ «РадиМО»

В українських сиротинцях й інтернатах навчаються та проживають дуже багато діток, позбавлених батьківської любові та сімейного затишку. Керівництво ТзОВ «Радивилівмолоко» весь час організовує благодійні проекти, спрямовані на їх підтримку.

От і нині, щоб хоч якось компенсувати вихованцям Чудельських шкіл­-інтернатів №№ 1, 2 родинний затишок, характерний для повноцінних сімей, товариство запрошує жителів Сарненщини спільно зробити для них новорічно-­різдвяні свята приємними та незабутніми. Про що й розповіла ініціатор акції, керівник філії ТМ «РадиМО» в Сарнах Ольга ВОЙДАТ.

Хлопчики й дівчатка, дитячі роки яких минають у соціальних закладах, дуже вірять у дива. Не таємниця, що їх побажання можемо разом здійснити. Звісно, щодо доречності таких заходів у наш час є дуже багато сумнівів, адже деякі скептики стверджують, що це робиться заради реклами або задля власних інтересів. Та, користуючись нагодою, звертаюся саме до людей, які мають добрі серця та вірять у силу доброти, в те, що вона завжди сильніша зла, що дає наснагу для життя, допомагає обирати світлу дорогу й робити все у світі кращим. До тих, хто живе за принципом: «Хочеш змінити світ на краще – почни з себе», хто не байдужий до сиріт, напівсиріт, хворих, позбавлених батьківської любові діток. Прошу вас не стояти осторонь бід і потреб цих діток і взяти участь в акції «Янголи добра для вихованців інтернату», що проходитиме з 18 по 25 грудня ц.р.

Її умови такі: 2% від кожної проданої продукції ТМ «РадиМО» підуть на подарунки діткам шкіл-інтернатів. Згодом опублікуємо в «Сарненських новинах» звіт про зібрані кошти й на що їх потратили. Чому це робимо? Насамперед тому, щоб хлопчики й дівчатка відчули себе потрібними, щасливими в цьому світі. Зрештою, повинні робити добро, тим більше людям із обмеженими фізичними можливостями, сиротам, одиноким. Дуже влучно написав про це Ентоні де Мелло: «Якось побачив на вулиці голе, голодне дитинча, яке тремтіло від холоду. Я розплакався й сказав Богові: «Чому Ти таке дозволяєш? Чому Ти нічого не зробиш?». Бог не відповів. Але тієї ж ночі Він досить несподівано сказав: «Я, звісно, дещо зробив. Я йому послав тебе». Погодьтеся, кожен із нас може стати янголом доброти, подарувати радість діткам із тяжкими долями. Хто хоч раз бачив обличчя вихованців інтернатів при врученні їм подарунків, обов’язково зрозуміє, що такі акції потрібно проводити. Звичайно, речами та солодощами не замінити їм найголовнішого – маму й тата, але хоч спробуємо дати надію, що не все так погано в сучасному світі, що потрібно вірити в доброту людей і краще майбутнє, щастя, любов. Тому закликаю всіх небайдужих долучитися до благодійної справи. Купуючи сири, йогурти, сметану, масло, молоко, кефір, ряжанку ТМ «РадиМО», одразу стаєте учасником акції «Янголи добра для вихованців інтернатів».

Завдяки ощадній технології обробки вся продукція ТзОВ «Радивилівмолоко» має високу якість, зберігає натуральний смак, вітаміни та мінерали, тобто містить усі корисні мікроорганізми, необхідні для функціонування організму людини, і завжди смакує по­домашньому. Це добре знана на Рівненщині продукція, що вже давно завоювала довіру споживачів. Для нас важливі здоров’я та добробут людей, і завдяки якісним молочним товарам дбаємо про кожного з вас, а спільно можемо потурбуватись і про вихованців інтернатів, зробити яскравішими новорічно­-різдвяні свята. Мудрець сказав: «Краса врятує світ!», але вже впродовж століть панує істина проста: «Наш світ рятує доброта». Не забуваймо: якщо хоч раз добром зігріємо серце — вік не охолоне.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz