У сяйві віфлеємського вогню…

…пройшло засідання ІІІ позачергової сесії міської ради VІІ скликання

А привезла його в Сарни помічник народного депутата України Віталія Корчика Юлія Токар. Щиро побажала обранцям міської громади, приймаючи важливі рішення, пам’ятати про надію та віру, що висловили їм люди, про любов до рідної країни, а вогник миру з Віфлеєму нагадуватиме про це повсякчас.

Міський голова Світлана Усик, дякуючи гості за священний подарунок, зазначила, що він зігріватиме їх у найтривожніші дні, вселятиме надію на те, що в Україні таки настане мир, а її мешканці житимуть у щасливій, заможній країні. Віфлеємський вогонь уже з міської ради запалить свічечки в храмах і домівках сарненців, даруючи радісні передсвяткові відчуття приходу одного з найвеличніших празників усіх православних – Різдва Христового.

Відтак, у сяйві віфлеємської свічки й пройшло засідання ІІІ позачергової сесії міської ради VІІ скликання. Можливо, саме тому рішення щодо винесених на нього 18 питань порядку денного приймали одноголосно, без спорів і дискусій. Хоча, як зауважила секретар міської ради Тамара Палієнко, їх гаряче обговорювали на засіданнях постійних комісій.

Із 34 депутатів міськради в роботі сесії взяли участь 30. Із депутатськими запитами та зверненнями ознайомила присутніх міський голова. Так, в одному йшлося про виділення коштів на встановлення «лежачих поліцейських» на вулиці Широкій. В іншому і депутати, і колектив та учні ВПУ-22 сподіваються, що в міському бюджеті знайдуть кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції та будівництва спортивного комплексу на місці існуючого стадіону ВПУ-22 по вул. Набережній у м. Сарни, що дозволить покращити розвиток культурно-масової та спортивно-оздоровчої діяльності мешканців райцентру. Обидва запити спрямували на розгляд міськвиконкому. Світлана Борисівна ознайомила депутатів із зверненнями обранців громади, що в основному стосувалися благоустрою: грейдерування вулиць із грунтовим покриттям, освітлення їх та облаштування тротуарів тощо.

Не залишилося місто й без Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2016 рік, головною метою якої є забезпечення сталого економічного, соціального та культурного розвитку Сарн, функціонування стабільної роботи систем забезпечення життєдіяльності міста, удосконалення механізмів управління його ресурсами, створення умов для стійкого економічного зростання на інноваційно-інвестиційній основі, залучення інвестицій з метою підвищення рівня життя та добробуту сарненців. Конкретні заходи й обсяги робіт з пріоритетних напрямків розвитку райцентру втілені в цільових програмах, прийнятих на сесії.

Швидко й без будь-яких заперечень ухвалили депутати й міський бюджет на 2016 рік, перед тим внісши зміни до міської скарбнички на 2015-ий. Що ж ховає основний документ міста? Так, у році прийдешньому прогнозують отримати доходів у сумі 24600000 грн., стільки ж і освоїти. Передбачені в ньому кошти на підвищення розміру мінімальної заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Чимало їх витратять на благоустрій (6078700 грн.), ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності райцентру (5978600 грн.), зокрема й на встановлення світлофорів та засобів примусового зниження швидкості. Не забули й про ремонт житлового фонду та про підтримку ОСББ райцентру, інших громадських спортивних і молодіжних організацій тощо.

Крім того, за рахунок коштів бюджету розвитку спеціального фонду планують провести видатки на виконання робіт із вуличного освітлення, завершити реконструкцію покрівель житлових будинків по вул. Фідарова, 4 і Набережній, 7, капітальний ремонт покрівель житлових будинків по вул. Широкій, 32, Бєлгородській, 11а, Бєлгородській, 62, Робітничій, 12а й ін. Як зауважила Світлана Усик, запланували дуже багато, тому депутатам доведеться в новому році добре попрацювати, щоб втілити задумане в життя.

Під час розгляду листів, звернень і заяв громадян, підприємств, установ і організацій із земельних питань депутати в більшості відмовляли заявникам. Адже місто ще не має генерального плану забудови. Міський голова зауважила, що він пройшов уже всі необхідні експертизи і є сподівання, що незабаром Сарни його отримають.

Насамкінець Світлана Усик щиро привітала присутніх із наступаючими Новорічно-різдвяними святами, побажала, аби новий рік виправдав усі сподівання на мир, щастя й благополуччя як сарненців, так і всіх українців, запросила взяти участь у святкових заходах, що проходитимуть у райцентрі.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz