Благородні серцем

У родину Романа й Наталії Яковців неочікувано прийшла біда (дружині потрібно було робити термінову гінекологічну операцію). Тож потребували матеріальної підтримки. Одразу відгукнулися рідні, близькі та друзі, але відповідної суми все одно не вистачало.

Долучилися й освітяни – трудові й учнівські колективи Люхчанської, Тутовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Довжанської, Сарненської № 3, Глушицької ЗОШ І-ІІ ступенів, де діти так люблять свою вчительку й хотіли її швидшого одужання, що кошти збирали навіть на дискотеках. Підтримали хто чим міг і батьки та мешканці населеного пункту. А профспілковий комітет відділу освіти РДА, який очолює Раїса Болкуневич, передав педагогу 7 тис. грн. Не залишився осторонь і лідер «Правого сектора» Рівненщини Роман Коваль, який посприяв дружині побратима, адже операцію робили в Рівному.

Тепер усе позаду, і, дякувати Богові, хіміотерапевтичне лікування більше не знадобиться. У профкомі відділу освіти родина дізналася, що матеріальної допомоги нині потребує син Галини Давидюк, яка працює нянею в дошкільному навчальному закладі села Бутейки. Хлопчик із діагнозом енцефаліт (запальний процес у головному мозку) перебуває в реанімаційному відділенні в Рівному. Із зібраних грошей сім’я Яковців потратила не всі – залишилося 10 тис. грн. Тож цю суму й передали дитині з Бутейок. Мало сказати, що вчинок воістину благородний. Можливо, для когось він стане прикладом для наслідування.

Перед Новим роком у мене є маленька традиція – перечитувати «Різдвяну пісню в прозі» Чарльза Діккенса. Цей твір неабияк підіймає настрій, огортає теплом, змушує переосмислити минулий рік і налаштовує на позитив у майбутньому. Хто не чув про нього – виправте цю прикрість. Насправді хороших книг не так багато, щоб їх губити серед тисяч інших. Вона стала улюбленою не для одного покоління. Є і екранізація твору під назвою «Різдвяна історія». Суть його полягає в тому, що для жаднюги Ебенізера Скруджа немає нічого важливішого, ніж гроші. Йому не притаманні співчуття, милосердя, радість, любов. Але все має змінитися напередодні Різдва…

У кожному з нас живе маленький Скрудж, і так важливо не прогавити момент, відкрити двері для любові та милосердя, щоб цей скнара повністю не опанував нами.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz