Секрети успішності з перших уст!

Щоб стати лідером, одного бажання замало. Потрібно  мати ще декілька характерних рис, притаманних майбутньому керівникові. Які вони? Як їх розвивати? Як правильно сформувати лідерські навички?

На ці й інші запитання  дізналися відповіді представники навчальних закладів області, які нещодавно зібралися в Сарнах на чергове засідання  школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування на тему «Демократичні ініціативи учнівського самоврядування». Ця хвилююча подія для 26 учасників, серед яких є новачки й ті, хто вже не вперше примножує власні напрацювання на цій ниві. Сарненський будинок дітей і молоді надав найкращі умови для проведення засідань, тренінгів й обміну досвідом між поколінням юних та амбіційних.

До присутніх звернулися  головний спеціаліст  відділу виховної роботи й соціального захисту дітей управління освіти й науки облдержадміністрації  Ангеліна Ровкач і головний спеціаліст відділу освіти РДА Олена Куришко.

У свою чергу гостей із хлібом-сіллю й щирими посмішками зустріли вихованці та колектив БДМ. Після коротенької та цікавої екскурсії кабінетами й залами  всіх привітала Галина Бікус, яка вже багато років успішно керує Сарненською районною школою «Сузір’я лідерів». Разом із заступником Іриною Галушко ми представили звіт діяльності лідерів Сарненщини за перше півріччя,  презентували спільну проектну  діяльність учнів. З проектом «Ми проти насильства» ознайомили представники  Березнівського району.  Микола Циганюк, голова обласної ради старшокласників «Імпульс», провів відкрите засідання президії облради, де обговорили й затвердили проекти на наступний рік: «Схід і Захід разом», «Очистіть  себе – очистіть свою країну» та «Прапор доброчинності».  Після надихаючих промов і доповідей усі учасники семінару отримали солодкі подарунки та сувеніри, виготовлені вихованцями Сарненського БДМ.

Хвилина за хвилиною спливав час, а в залі лунали презентації, звіти, піднімалися важливі питання, переглядалися міні-фільми та вели дискусії серед запальної й небайдужої молоді.

У другій частині заходу пройшли тренінги. На них школярі змогли покращити ораторські здібності,  виступивши перед публікою з темою, що випала під час жеребкування, розказали про себе, познайомилися ближче один із одним, обмінялися цікавою інформацією.

На завершення відбулось урочисте нагородження координаторів і лідерів. Грамотою обласного управління освіти й науки РДА за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у становлення та розвиток учнівського самоврядування  нагородили  керівника районної школи «Сузір’я  лідерів» Галину Бікус.

Кажуть, якщо цікаво працювати – час летить швидко. Так само непомітно підійшов до свого логічного завершення ще один яскравий день, перегорнуто ще одну сторінку в житті кожного юного лідера Рівненщини. Насамкінець, на знак великої поваги та дружби між підростаючим поколінням,  дубровичани провели флеш-моб «Голуб миру». Кожен зміг написати побажання на листівках-голубах, яких прикріпили до жовто-блакитних повітряних кульок, і під Гімн України діти відпустили їх у небо разом із найпотаємнішими побажаннями та мріями. Кажуть, людина росте разом із величчю своїх завдань. На мою думку, цього дня кожен із нас трішки виріс і зрозумів, що все велике у світі починається з найменших справ.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz