У Зносичах відкрили аптеку й перукарню

На Сарненщині продовжують роботу із забезпечення доступними лікарськими засобами мешканців сільської місцевості. Так, у Зносичах майже півроку тому Наталія Буляр відкрила для селян сучасну аптеку.

Вона дбає про наявність у ній асортименту найнеобхідніших ліків і виробів медичного призначення. Також тут віднедавна працює перукарня «Краса». Її власниця, жителька Зносич і випускниця ВПУ № 22 Альона Тишкова, надає послуги поки-що одна, найближчим часом планує розширити штат.

50 тисяч на ремонт ФАПу

Напевно, мало кого треба переконувати, наскільки важко вижити сьогодні селу самостійно. Надто в питаннях, що стосуються соціального розвитку. Проте майже в кожній сільській раді є позитивні напрацювання на благо людей. Сільський голова с. Кам’яне-Случанське Галина Петровчук поінформувала, що в грудні в населеному пункті провели роботи з упорядкування фельдшерсько-акушерського пункту. З місцевого бюджету виділили 50 тис. грн. на утеплення й заміну фасаду закладу медицини. Дещо раніше встановили 10 ліхтарів для освітлення вулиці Зеленої (70-річчя Жовтня). При перевиконанні бюджету на 2016 рік планують виділити 27 тис. грн. для заміни вікон у початковій школі.

Кричильськ осучаснюється

Є в селах Сарненщини автобусні зупинки, яким не 10 років, і навіть не 20, а майже або понад 30. Стоїть така конструкція і в Кричильську. Хто проїжджав повз неї останніми роками, розумів, що рука працівників комунальних служб не торкалася її вже багато літ. Отож користувачі громадським транспортом змушені були чекати автобус на дуже брудній зупинці. Можливо, мешканці населеного пункту й звикли до неї, та коли з робочим візитом заїжджали в Кричильськ, зупинка радянського періоду в занедбаному стані, зрештою, псувала настрій. А село, хоч би скільки там було сучасних новобудов і гарних дворів, закарбовувалось у пам’яті якимось застарілим і змарнілим. У жовтні кричильська громада обрала сільським головою Петра Новака. З ініціативи нового очільника та команди його однодумців автобусну зупинку на вулиці Центральній врешті-решт упорядкували. Крім того, придбали 19 енергозберігаючих вікон, їх встановлять незабаром у клубі. Планують найближчим часом також виготовити генеральний план забудови сіл Убереж й Угли.

Щоб у селі було світліше

У Кузьмівці відновили вуличне освітлення, щоправда, є там поки що тільки 4 ліхтарі. Про це повідомив сільський голова Олег Тарасюк. Впроваджувати проект почали ще 3 роки тому. Олег Іванович із допомогою фахівців галузі постачання електроенергії завершив його. Найближчим часом планують встановити ще декілька ліхтарів. Дбають у глибинці не лише про дорослих, а й про дошкільнят. Придбали нещодавно 200 кв. м бруківки, котру покладуть на подвір’ї ДНЗ «Пролісок», де дошкільну освіту здобувають 35 хлопчиків і дівчаток. Очільник громади розповів також, що на території ради проживають 7 учасників антитерористичної операції, із них 3 вже демобілізували, 4 ще боронять цілісність держави. Усім бійцям АТО, які виявили бажання зводити індивідуальне житло, надали земельні ділянки. Всіляко сприяли у вирішенні актуальних проблем і пораненому під час виконання бойового завдання в зоні АТО Сергію Ковтуну.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz