За хорошу роботу – автомобіль

DSC02095Вочевидь, пейзажу, що найбільш заворожує, такого, як засніжений ліс, годі й уявити. Мимоволі на думку спадає зимова казка, сповнена дивами. Якщо декому з нас доводиться бувати в царстві дерев, що заснули до весни під білим покривалом, то відчуваємо умиротворення.

Бо природа – справжній храм Господній, а коли все довкола в сріблястому вбранні, то й помисли наповнює білосніжна чистота. У тому, благословенному Богом, середовищі Поліських лісів щоденно трудяться колективи лісогосподарських підприємств.  І їх ставлення до лісу, до своєї роботи, як до найціннішого скарбу, проявляється в багатьох справах.

Приємна картина відкривається зору подорожнього  біля Костянтинівського лісництва Сарненського лісового господарства, що обабіч дороги Київ-Ковель. Здалека видніються витвори декоративного озеленення, ставок, обладнані для відпочинку бесідки, гойдалки. Поблизу автотраси – магазин-павільйон «Лісовичок» з різноманіттям сувенірної продукції, пропонує ще й десятки видів рослин для висаджування в зелених зонах. А трохи далі постає садиба лісництва. Це щойно реконструйоване приміщення, що набуло сучасного красивого вигляду й вдало доповнює загальну композицію такого гарного куточка, де поєдналися природна й рукотворна краса.

На підприємстві встановили правила й традиції задля вдосконалення професійності й підвищення фахового рівня працівників усіх підрозділів. І ось у січні на зборах колективу підбили підсумки господарювання за минулий рік. Особливою привітністю з-поміж колег вирізняється лісничий Костянтинівського лісництва Олег Зарва. Постійно підрозділ лісгоспу, який він очолює, утримує високий рівень господарювання й за підсумками 2015 року йому присвоїли титул кращого лісництва та нагородили новеньким автомобілем «Нива» для роботи.

Нещодавно приміщення Костянтинівського лісництва ввели в експлуатацію після реконструкції. Обряд  освячення проводив настоятель Костянтинівського храму отець Степан, трудовий шлях якого 40 років тому  також розпочинався в лісовому господарстві.

Важливою для лісівників є природоохоронна, просвітницька діяльність і постійна комунікація з населенням. Тож у будь-який час приємно відвідати садиби лісництв, побувати в лісових кварталах,  насолодитися красою, чистим повітрям і поспілкуватися з людьми, які обрали нелегку, але таку важливу й почесну роботу – плекати прекрасні Поліські ліси.

DSC02059
На фото: директор ДП «Сарненський лісгосп» Сергій БЕЛЕЛЯ, головний лісничий Анатолій КОРЕНЬ, головний інженер Олег ДИБАЧ під час робочої поїздки в рекреаційну зону Костянтинівського лісництва; ось так виглядає адміністративне приміщення Костянтинівського лісництва після реконструкції.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz