Із «Яскравої країни» «Вояж» повернувся переможцем

Під час різдвяних свят трапляються дива. Зимова казка дарує багато подарунків і приємних несподіванок. Цьогоріч – це п’ять хвилюючих, насичених днів у майже весняному серед зими Прикарпатті, в місті Трускавець на фестивалі дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна».

Декілька місяців готувалася до виступу на ньому зразкова хореографічна студія «Вояж». Сорок п’ять вихованців під керівництвом талановитого хореографа-постановника Михайла Володька та педагога-хореографа Тетяни Ревич представляли наше славне місто та привезли на фестиваль п’ять захоплюючих номерів: «Веснянка», «Поліська полька», «Гайда, Грицю, до роботи» й інші. Мудрі хореографи зуміли згуртувати талановитих дітей різних вікових груп так, що на гала-концерті фестивалю жоден глядач не відводив очей зі сцени.

«Вояжу» випала честь відкрити урочистий концерт у Трускавці. Там же відбувся дебют наймолодших учасників – Максимка й Анастасії Володько в композиції «Святковий вальс». Граціозно, правильно, хвилююче, під бурхливі оплески виконали підтримки солісти А. Грушецька і А. Белік, Т. Руднічок і В. Комар, А. Дударик і С. Горенчук, Д. Федорович і Д. Вєрьянєнков, І. Бучинська і Б. Сказько.

Отримав подяку за вагомий вклад у мистецтво і керівник Михайло Володько. Мистецтво танцю, якому він навчає наших дітей, надихає вчителя на нові перемоги. Учні з нетерпінням чекають наступного уроку, а вчитель отримує задоволення й натхнення на подальшу творчу працю. Ми, батьки, звісно горді за своїх дітей і щиро вдячні Михайлу Михайловичу та Тетяні Петрівні за їх тепло, терпіння, за вкладену в кожен танець часточку душі. Нових тобі перемог, «Вояже»!

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz