І в роботі, і в спорті

DSC_0995Аби відзначити професійне свято  всіх, хто працює в сільських, селищних, міській, районній радах – День місцевого самоврядування – минулого четверга депутати районної ради зібралися на урочисте засідання в теплому затишному залі.

Проходило воно в непростий для країни час, коли на сході України відбувається справжня війна, на якій гинуть люди, інші повертаються додому інвалідами. Тож розпочати урочистості голова районної ради Микола Драганчук запропонував із вшанування пам’яті загиблих у зоні АТО патріотів Сарненщини хвилиною мовчання.

У невеликій доповіді Микола Драганчук коротко інформував присутніх про зроблене, подякував тим, хто брав участь в обговоренні та прийнятті рішень, що стосувалися вирішення проблем Сарненщини. Відзначив кожного, хто відповідально ставився до своїх обов’язків. Згадав і ветеранів декількох скликань райради, подякував за співпрацю головам  сільських, селищних і міської рад. Зупинився на реформах місцевого самоврядування з метою децентралізації влади в Україні, позитивно відгукнувся про ідею призначення іноземців в уряд і висловив переконання, що Україна стане європейською державою.

Привітав присутніх зі святом і в.о. голови Сарненської РДА Ярослав Яковчук. Вів мову про реформування місцевого самоврядування в Україні. Відзначив, що саме 4 грудня минає 75 років з дня утворення району й зробив екскурс в історію знаменної дати. Нагадав про це напередодні змін, що можуть відбутися в територіальному устрої держави.

Ярослав Яковчук акцентував увагу на тому, що Сарненщина завжди була лідером серед інших регіонів області й наголосив, що за створений соціально-економічний потенціал треба подякувати мешканцям краю та багатьом ветеранам місцевого самоврядування. Висловив віру в те, що з часом Україна стане державою самоврядних громад, але для цього ще треба добре потрудитись, зробити місцеву владу максимально наближеною до людей. В.о. голови райдержадміністрації глибоко переконаний, що саме конструктивна співпраця й партнерські відносини між виконавчою владою й органами   місцевого самоврядування стануть надійним підґрунтям для реалізації головної мети – поліпшення рівня та якості життя громадян.

Микола Драганчук і Ярослав Яковчук привітали присутніх зі святом та оголосили подяки ветеранам місцевого самоврядування Петру Дойчуку, Надії Козярчук, Івану Стахнюку – депутатам райради чотирьох скликань, Галині Волосячик, завідувачці загальним відділом райвиконкому та районної ради, за багатолітню добросовісну працю, вагомий особистий внесок у становлення  місцевого самоврядування, активну  життєву позицію, дотримання принципів служіння народові. За сумлінне виконання депутатських повноважень, активну участь у діяльності районної ради, її органів в інтересах територіальних громад району нагородили грамотами Миколу Добридника, Ніну Жилку, Сергія Камінського, Олега Новоросюка. За значний особистий внесок у розвиток  місцевого самоврядування, активну громадянську позицію та високий професіоналізм Почесні грамоти вручили спеціалісту І категорії з економічних питань Клесівської селищної ради Катерині Бондар, стрільському сільському голові Ганні Гезі  та кричильському – Миколі Дорожку, головному спеціалісту з питань торгівлі, побуту та громадського харчування міської ради Анні Малецькій, спеціалісту по соціальній роботі з сім’ями, дітьми, молоддю та спорту Чудельської сільської ради Роману Тишкову, секретарю Костянтинівської сільської ради Антоніні Троць.

Найщиріші вітання від міської громади передала присутнім міський голова Світлана Усик. Подякувала обранцям громад і народному депутатові Сергію Євтушку за співпрацю та висловила надію на її продовження й об’єднання зусиль і можливостей, аби мешканці Сарненщини не шкодували про свій вибір. Також не забула про ветеранів, які ніколи не були байдужими до справ міста й району.

Світлана Усик нагадала про ще одну визначну подію – 200-річчя від дня народження українського генія Тараса Шевченка та його пророчі слова: «І на оновленій землі врага не буде супостата…». Подарувала  голові районної ради портрет Великого Кобзаря.

До вітань долучився й голова райкому профспілки працівників державних установ, керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно. Назвав керівників громад, яким мешканці населених пунктів довірили їх очолювати вже не один рік. Серед них сільські голови Віра Кузьмич (Велике Вербче), Іван Вакулко (Зносичі), Михайло Трофимчук (Кузьмівка), Володимир Онищук (Немовичі), Леонід Долід (Ремчиці), Микола Примич (Селище), Ганна Гега (Стрільськ), Олександр Шмалюх (Тинне), Галина Савчик (Тутовичі). Почесними грамотами райкому профспілки з врученням матеріальних нагород за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади відзначили начальника відділу з питань юридичного забезпечення ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради Григорія Томіловича, головного спеціаліста з соціальних питань і матеріально-технічного забезпечення міської ради Юрія Фішмана, немовицького сільського голову Володимира Онищука, головних бухгалтерів Тинненської сільської ради Галину Боровик і централізованої бухгалтерії Клесівської селищної ради Галину Бондар, спеціаліста-землевпорядника Чудельської сільської ради Едуарда Яковця, діловода Тутовицької сільської ради Агрипіну Бігун.

На урочистостях підбили підсумки 10 районної Спартакіади до Дня місцевого самоврядування, які оголосив начальник відділу у справах молоді та спорту РДА Віктор Михайлицький. Наголосив, що з метою залучення посадових осіб, державних службовців до систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя в листопаді в спортивних залах Сарненського педагогічного коледжу РДГУ та ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації відбулася 10 районна Спартакіада. У спортивних змаганнях брали участь команди РДА, депутатів і виконавчого апарату районної ради, сільських, селищних голів, секретарів і посадових осіб місцевого самоврядування сільських, селищних рад району та депутатів і виконавчого апарату міської ради.

Тож за рішенням головної суддівської колегії нагородили грамотами тих, хто  в командному заліку посіли перші місця за видами спорту (шашки, міні-футбол, баскетбол, дартс, шахи, волейбол, настільний теніс). А в загальнокомандному – отримали дипломи, медалі та кубки команди депутатів та виконавчого апарату міської ради (3 місце), сільських, селищних голів, секретарів рад і посадових осіб місцевого самоврядування сільських, селищних рад району (2 місце). Перше ж посіла команда депутатів і виконавчого апарату районної ради, яка, окрім диплому, медалей і кубка, одержала ще й перехідний кубок, який  вручили голові районної ради Миколі Драганчуку.

DSC_0995
Фото Марії КУЗЬМИЧ

DSC_1018 DSC_1010

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz