Кузьма Скрябін: «Мене нервують люди ті, що думають мало»

_DSC1612У вівторок, 2 лютого, до річниці трагічної загибелі лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка в Сарненському МБК «Залізничник» відбувся вечір його пам’яті

На захід зібралася сарненська молодь, яка своє життя переплела з творчістю «Скрябіна». Після хвилини мовчання юнаки та дівчата виконували улюблені пісні співака, пригадуючи його мудрість, толерантність, талант. Відзначили і щире почуття справедливості, відразу до нечесних політиків і корумпованих можновладців, патріотизм і палку любов до Батьківщини й українців. Упродовж дійства з мультимедійної дошки транслювали епізоди з життя та творчість вокаліста, інтерв’ю з ним, світлини з його коментарями, в яких висвітлював жорстоке сучасне життя. Окремо на столі оформили куточок, де виставили фотографії та портрети Кузьми, запалені лампадки й свічки. А на стенді на плакатах бажаючі залишали емоційні надписи.

У багатьох населених пунктах України шанувальники Кузьми збиралися на площах, майданах й ін., запалювали свічки й співали пісні гурту «Скрябін», бо Кузьма живий саме у своїх піснях.

Лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко загинув 2 лютого 2015 року в ДТП на Дніпропетровщині. Світла пам’ять Тобі, Андрію, царство небесне та вічний спокій Твоїй душі.

_DSC1617 (1)
Фото Анастасії СКРОБ

 

_DSC1549 _DSC1544 _DSC1571 _DSC1601 _DSC1612

 

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz