День святого Валентина, або Скільки коштує ваше кохання

Усі змалечку знають, що кохання – річ нематеріальна. Його не можливо купити. Навіть за валюту. Навіть за сьогоднішнім курсом. Адже кохання – це, радше, біохімічні процеси, взаємні почуття, які, за словами більшості закоханих, змушують битися серця в унісон.

Не дивно, що в такого світлого почуття є свій покровитель – святий Валентин, і вже зовсім скоро святкуватимемо день усіх закоханих. Хто б міг подумати, та саме на це свято демонструємо почуття в грошовому еквіваленті: купуємо подарунки, вражаємо сюрпризами. Тож пропоную з’ясувати, скільки коштує нині наше кохання.

Для цього поділимо жіночу та чоловічу аудиторії на певні категорії(*), залежно від їхніх уподобань.

Любовні фанати

Особливі прикмети. Посмішку та задоволення вашій половинці приносить будь-що, що містить зображення серця, запах квітів, натяк на справжнє кохання між вами чи вирізняється м’якістю та пухнастістю.

Опис. Якщо ваша половинка потрапила в цю категорію – вам пощастило. Ваші стосунки, зазвичай, тривають недовго, тому партнерів неважко здивувати. Стандартний набір на День святого Валентина – і місія виконана. Актуальними тут можуть бути «валентинки», м’які іграшки, квіти, набір жуйок «Love is», ваше спільне фото в оригінальній фоторамці тощо.

Вартість подарунку для дівчини: «валентинка» (1-45 грн.) + троянда (25-40 грн.) + м’яка іграшка невеликого розміру (150-250 грн.) = 176-335 грн.; для хлопця: «валентинка» (1-45 грн.) + жуйки «Love is» (99-170 грн.) + фото з фоторамкою (80-150 грн.) = 180-365 грн.

Романтичні натури

Особливі прикмети. Ваша кохана людина не любить гучних гулянь, чуйна та домашня, любить класику світової літератури й вишукано попоїсти.

Опис. Як виявилося, шлях через шлунок лежить не тільки до серця чоловіка. Адже смачно поїсти люблять усі, тим більше, якщо це подарунок на день закоханих. Побільше незвичних страв, свічок, хорошої музики й уваги до партнера/партнерки – і свято вдалось!

Вартість. Існує 2 варіанти реалізації подарунку. Можна організувати вечір вдома або замовити стіл у ресторані чи кафе. Обидва варіанти обійдуться приблизно в однакову суму. Таким чином святковий стіл на двох, що включатиме основну страву, салат, шампанське, десерт і фрукти вартуватиме майже 500 гривень. Приготування такої ж вечері вдома коштуватиме дешевше, але додавши вартість елементів, що створюють романтичну атмосферу (наприклад, свічок), витратимо ті ж 500 грн.

Соціально активні

Особливі прикмети. Ваша половинка любить фотографуватись, а про те, чим вона займається, ви дізнаєтесь із соціальних мереж.

Опис. Ваша кохана особа дуже любить увагу. Дарувати таким людям потрібно щось, чим можна похвалитися перед друзями. Тут важливу роль відіграє кількість і масовість. Дівчині подаруйте великий букет квітів (не менше 50) або плюшеве ведмежа, більше за неї в розмірах – дайте їй можливість заповнити стрічку в Інстаграмі цими фото. Для хлопця підійде годинник, одяг чи аксесуар, яким він зможе похизуватися, також щось, що пов’язане з його хобі (зброя, спінінг, тощо).

Вартість подарунку для дівчини: і букет, і ведмежа коштуватимуть від 1500 грн.; для хлопця: презент обійдеться не дешевше, ніж 1000 грн.

Непосидючі

Особливі прикмети. Ваша половинка постійно вас кудись запрошує, подорожує, цікавиться абсолютно всім, переглядає всі можливі анонси подій і час від часу скаржиться на диспропорцію в кількості грошей і часу та цікавих подій довкола.

Опис. Зазвичай, секрет ідеального подарунка для такої людини дізнатись у неї неважко. Хорошим варіантом буде квиток на фільм, концерт чи виставу, якими захоплюється ваша половинка. Хлопці оцінять квиток, приміром, на футбол, але розділіть це задоволення з ними.

Вартість. Залежить від масштабності події, на яку збираєтесь іти. Від 40 грн. (квиток у кінотеатр) до 2500 грн. (у віп-ложе хорошого футбольного матчу).

Вибух креативу

Особливі прикмети. Ваша половинка бачить прекрасне, навіть коли дивиться на порожню пластикову пляшку, а вислів «золоті руки» придумали саме для неї.

Опис. Такі люди не терплять банальностей, тому з магнітами у формі серця до них ліпше не приходити. Краще подарувати щось, зроблене власноруч. Не секрет, що «handmade» зараз надзвичайно популярний і цінний. Використайте звичайні побутові речі та фантазію й дайте їм нове життя. Якщо самостійно нічого придумати не вдається, попросіть допомоги у Google.

Вартість. Основу таких подарунків, зазвичай, становлять речі, що вже є у всіх вдома. На додаткове приладдя (клей, папір, елементи декору) витратите не більше 100 грн.

Подарувати палкі почуття завдання не з легких і, як виявилось, не дешевих. Проте не поспішайте засмучуватися, прислухайтеся до своїх половинок й оберіть подарунок серцем. І пам’ятайте, головне, що ви даруєте, – це ваші почуття та увага. Якщо впізнали в описах кохану людину – не гайте часу, бо до свята залишилося зовсім недовго.

*Примітка: категорії сформовані за допомогою попереднього опитування у ВК.

Залиште коментар

1 Коментар на "День святого Валентина, або Скільки коштує ваше кохання"

Повідомити
avatar

сортувати:   найновіші | старіші | найпопулярніші
Галина
Гість
Галина
3 років 10 місяці тому

Усіх щиро запрошуємо на творчий вечір дитячого фольклорного ансамблю “Веретенце” , який відбудеться 8 квітня цього року у актовій залі БК “Залізничник” о 17.00 год.
У програмі: календарно-обрядові, родинно-обрядові, ліричні пісні записані на Сарненщині. Також автентичні твори інтерпритовані під сучасну електронну музику.
У концерті беруть участь солісти естрадного жанку, учениці Сарненської дитячої музичної школи: Кирилюк Валерія, Маслянчук Маргарита, Подакальчук Мирослава ьа Кушнір Анна.
Ми надзвичайно будемо раді бачити Вас – справжніх шанувальників української народної пісні і влаштуємо справжнє пісенне свято!

wpDiscuz