Новини Коростської сільської ради

Готують до прийняття план зонування території

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» зобов’язує очільників громад розробити плани зонування території.Без цього важливого документа заборонено передавати ділянки з земель державної або комунальної власності фізичним чи юридичним особам. У Коросту вже розробили генеральний план забудови села. А на сесії, що відбулась минулого четверга, передбачили кошти в сумі 19122 грн. на план зонування території. Розроблятиме його Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Дніпромісто».

  

У Малому Вербчому відкриють дитсадок?

Не всі діти Сарненщини охоплені дошкільною освітою. Є населені пункти, де дитсадків узагалі нема. Приміром, Мале Вербче. У 1985 році в селі звели приміщення під дитсадок, але в експлуатацію не здали. За роки простою споруда зруйнувалася й потребує капітального ремонту. Як повідомив очільник громади Олександр Климець, уже виготовили проект на її реконструкцію. Щоб заклад функціонував повноцінно, орієнтовно потрібно 10000000 грн. Таких коштів у місцевому бюджеті нема, тому сподіваються на трансферти з інших джерел. На відкриття дитсадка дуже чекають наймолодші мешканці села з батьками.

Нині ж на території ради функціонує лише один дошкільний навчальний заклад – у Коросту. Якщо відкриють і в Малому Вербчому, ще понад 100 діток отримуватимуть якісну дошкільну освіту.

 

Організували підвіз учнів

Якщо ваша дитина щоранку пішки долає до школи декілька кілометрів, хвилювання вам гарантовані. І хоч виконання програми «Шкільний автобус» на постійному контролі у влади району, та для жителів Одринок ця проблема нагальна впродовж багатьох років. Її причина в дерев’яній переправі, що не відповідала законодавчим вимогам для здійснення підвозу школярів. Громадський активіст і мешканець глибинки Сергій Климець неодноразово звертався в райдержадміністрацію з проханням вирішити проблему. Завдяки розумінню та клопотанню голови РДА Ярослава Яковчука учнів із Одринок у Коростську ЗОШ І-ІІІ ступенів таки підвозять згідно з графіком.

 

Освітлення вулиць – не розкіш, а потреба

Безумовно, це одне з найважливіших питань у кожному населеному пункті. Бо це зручність і важливий критерій безпеки руху. Вуличне освітлення створює також гарний вечірній вигляд наших міст і сіл, формує їх штучне світлове середовище. На території Коростської сільської ради зробили освітлення центральних вулиць сіл: Короста, Одринок, Малого Вербчого. Сільський голова повідомив, що спрямували на реалізацію цих проектів понад 180 тис. грн. Тепер їх мешканці почуваються спокійно та безпечно на вулицях сіл не лише вдень, а й уночі.

 

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz