Сергій Євтушок відвідав Донбас

Євтушок східНародні депутати від «Батьківщини» й інші парламентарі, які є членами міжфракційного об’єднання «ЄвроОптимісти», нанесли візит у Донецьку та Луганську
областей, щоб на власні очі побачити ситуацію в регіоні.

У межах візиту на Донбас народні депутати провели низку зустрічей із представниками місцевої влади, громадськими активістами, співробітниками правоохоронних органів і прокуратури, оглянули будівлі, пошкоджені внаслідок воєнних дій.
Зокрема під час зустрічі з головами Луганської та Донецької обласних військово-цивільних адміністрацій напрацювали спільний план дій у вирішенні першочергових проблем регіону.

– Найважливіше завдання – законодавчо врегулювати виплати компенсацій за зруйноване житло внаслідок бойових дій. Також потрібно невідкладно вирішувати проблему забезпечення житлом переселенців, – зауважив Сергій Євтушок.

Народний обранець також зазначив, що по-іншому побачив ситуацію на Донбасі: «Враження дуже погані. Проблем багато – від банальних питань до серйозних викликів». Сергій Євтушок наголосив, що люди, які залишились у тимчасово підконтрольній терористам зоні, мимоволі піддаються антиукраїнській пропаганді.

– Аби прогодувати свої родини, вони змушені йти до сепаратистів на службу або працювати на їхні проекти. А ще повсякденне зомбування нав’язливо робить свою справу, – розповів парламентар.

Також у межах візиту відбулися зустрічі народних депутатів зі студентами та викладачами місцевих і переміщених вищих навчальних закладів, під час яких озвучили низку проблем щодо їх належного технічного забезпечення та надання житла студентам і викладачам цих закладів освіти.

Сергій Євтушок переконаний, що сьогодні мешканці регіону як ніколи потребують підтримки від держави.
«Потрібно реальними діями змінювати настрої людей, боротися, перш за все, за їхні серця та розум», – підсумував політик.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz