Успіх – це талант, помножений на титанічну працю

prytula_1«Вар’яти-шоу» створили у 2010 році кращі представники українського гумору. У ньому немає російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» й на політичну тематику, а переважає побутова, стверджує керівник й ідейний натхненник «Вар’ятів», відомий український шоумен, телеведучий, волонтер і селебріті Сергій Притула.

До складу «Вар’ятів» входять також такі артисти, як Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук. Сьогодні наш гість Сергій ПРИТУЛА, який погодився дати ексклюзивне інтерв’ю для районної газети.

– «Сарненські новини» – уже відомий бренд не лише в районі. Погоджуєтесь, що теж саме можна сказати й про ім’я Сергія Притули? Як ставитеся до такої популярності?

– Хотів би, щоб особистість Сергія Притули хоча б на 50% досягла такої пізнаваності й популярності, як «Сарненські новини». А поки тішусь тим, що маю. І ось такий рівень популярності мене повністю задовольняє.

– Сергію, хто для Вас найбільший авторитет у житті?

– Мої батьки, Владзьо з «Вар’яти-шоу», лисий стариган із шоу Банні Хіла і, звісно ж, газета «Сарненські новини».

– Хто Ви за гороскопом і чи вірите астрологам?

– Рак. Ні, не вірю.

– Коли кажуть, що людина талановита, насправді це означає, що вона титанічно працює над собою. Ви трудоголик? Скільки годин на добу витрачаєте на роботу?

– День на день несхожий. Іноді робота займає двадцять годин на добу, іноді шість. Більше рахую не годинами, а вихідними на місяць. У березні таких 4. А щодо того, що талант тотожний титанічній праці, то не зовсім погоджуюсь, бо неодноразово бачив, як люди закопували свій хист. Вважаю, що успіх – це талановитість, помножена на важку працю.

– Сергію, Ви не тільки вмієте влучно сказати гарне слівце, а й співати. Хто навчив і чи багато знаєте українських пісень, яка улюблена?

– Мій дідусь по маминій лінії був великим любителем гарної української пісні під час родинного застілля. Від нього й перейняв. Скільки знаю? Не рахував. Але якось із «Вар’ятами» святкували чергову свою річницю й запросили музик. То співали різні впродовж двох годин поспіль і жодного разу не повторилися.

– Знаємо, що багато допомагаєте воїнам. Розкажіть про свою волонтерську діяльність.

– Та що тут розповідати… Роблю те саме, що й тисячі інших людей в Україні. Збираю гроші, купую необхідне бійцям, доправляю на фронт.

– Ви залежні від соціальних мереж, чи навпаки – на них не вистачає часу?

– Маю сторінку у «Фейсбуці». Вона і є тим ресурсом, завдяки якому вдається мобілізовувати людей на допомогу воїнам. Але лише постами про АТО цікавість до сторінки не підтримати. Тому регулярно викладаю там фото чи відео з особистого життя, роботи, концертів. Знову ж таки, завдяки цій сторінці легше робити промоцію наших гастролів. От і вся залежність.

– Що ставите на перше місце у своєму житті?

– Здоров’я та потреби родини.

– У словнику українського сленгу слово «вар’ят» означає психічно ненормальна, божевільна людина. Чому саме таку назву дали шоу? Чи, можливо, вклали в нього інший зміст?

– Думаю, Вам варто «погуглити» ще й інші варіанти трактування.

– Сарненці з нетерпінням очікували виступу Сергія Притули та «Вар’ятів». Що побажаєте їм і нашій понад 10-тисячній аудиторії читачів?

– Міцного здоров’я, матеріальної стабільності й не забувати про тих, хто на своїх плечах тримає мирне небо над нашими головами! А ще запрошую 12 березня у районний Будинок культури, де відбудеться два концерти «Вар’яти-шоу». Перший – о 15 годині, другий – о 18-ій.

Також наголошую, що тур відбувається за підтримки житлового будинку «Шоколад», компаній «Олас» і «Північ-Центр». А квитки можна придбати в «Магазині чесних цін» (Сарни, вул. Просвіти, 13). Тел. (068) 043 76 34, (066) 473-27-58, (063) 930-93-83.

– Щиро вдячна, що знайшли час для інтерв’ю і прийміть найщиріші побажання всього найкращого від усіх працівників «Сарненських новин».

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz