Для тебе, жінко прекрасна!

DSC_4926Цьогоріч сарненських жінок із Всесвітнім днем жінок і миру привітали раніше календарної дати. Перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук у своєму виступі пояснив, що це не випадково.

У цьому є свій сенс. Таким чином організатори хотіли задати урочистий настрій жінкам заздалегідь, щоб показати, що це свято не на один день, а на увесь рік.

Дійство традиційно відбулось у районному Будинку культури. При вході всім жінкам роздавали вербу, а з холу до залу проводжали дам мелодії у виконанні вихованців Сарненської дитячої музичної школи.

Майже всі місця були зайняті, і переважна більшість присутніх – особи прекрасної статі. На їхню честь у цей день звучало чимало возвеличувальних слів із уст ведучих. Для них виконували пісні Олег Семенов, Сергій Гаврилюк, Вадим Лех і вокально-інструментальні композиції гурт «Хлопці із боку» і ВІА «Депутат». Вітали також жінок місцеві танцюристи зразкових хореографічних студій «Вояж» і «Журавка».

Окремо варто виділити привітання наймолодших артистів. Так, вихованці ДНЗ № 9 «Росинка» вже усвідомили, як важко бути чоловіками: цілий день говорити компліменти й називати виховательок принцесами. Наприкінці виступу вони подарували жінкам паперові квіти, бо троянди нині їм не по кишені. Під час концерту грамотами облради нагородили Валентину Тушаковську й Ольгу Думніцьку.

«Добре, що такі свята відбуваються в нашому місті. Це хороша нагода подивитися, як розвивається сарненська молодь, набратися енергії на літо. Приємно, коли на твою адресу звучить стільки гарних слів. Якби такі заходи відбувалися частіше, то з радістю відвідувала б усі», – поділилася враженнями жителька міста Любов Кичан.

DSC_4879
Фото Василя СОСЮКА

DSC_4978 DSC_4926

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz