Шануймо заповіти Кобзаря

DSC_5647202 роки тому народився Тарас Шевченко – людина, яку знають і шанують не лише в Україні, але й багатьох країнах світу. Називаючи його великим пророком, нашим Кобзарем, світочем і мислителем, не помиляємось, та чи знаємо, яким він був?

В комуністичні часи ідеологи «ліпили» з нього бунтаря та борця проти панів. Уже в незалежній Україні теж є чимало людей, які знову роблять з поета й художника мало не ідола. А він любив свою багатостраждальну Україну й закликав: «В останню тяжкую мінуту за неї Господа моліть». Тож читаймо Кобзареве слово й научаймось бути справжніми патріотами рідної землі.

Мешканці Сарни вшанували великого українця в день його пам’яті. На площі навпроти педколеджу біля пам’ятника Тарасу зібралися, хочеться вірити, палкі прихильники його творчості й просто небайдужі люди. Переможець районного огляду-конкурсу читців-декламаторів Іван Абрамчук із районного ліцею «Лідер» натхненно звернувся до присутніх поетичним словом Кобзаря. Майстерно прозвучали літературна композиція у виконанні учнів НВК «Школа-колегіум» ім. Шевченка, щирі слова від учительки української мови та літератури Сарненської гімназії Ірини Зозюк і пісня «Вітре буйний», котру подарував громаді хор працівників культури району. З нагоди свята виступив і голова районної ради Руслан Серпенінов і разом із головою РДА Ярославом Яковчуком і міським Світланою Усик поставили до підніжжя пам’ятника Шевченку корзину квітів. Так мешканці міста висловили шану та любов до Великого Кобзаря.

DSC_5635
Фото Василя СОСЮКА

 

 

 

 

 

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz