У «Лідері» виховують екологічно культурну молодь

30–31 березня ц.р. на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» в якому взяло участь 20 агітбригад із 18 районів і міст Рівненської області.

Щороку кращі екопросвітницькі колективи області в художній формі звітують про результати діяльності. Цьогоріч виступи присвятили проблемі збереження та раціонального використання земельних ресурсів України. Варто зазначити, що з року в рік розширюється географія його учасників, а це свідчить про актуальність проблеми збереження довкілля серед молоді краю. Загалом цей захід формує екологічну культуру та творчі здібності учнівської молоді, виявляє та поширює нетрадиційні форми роботи щодо пропаганди екознань, активізації екологічного руху в державі й ін.

Приємно, що вкотре сарненська молодь достойно себе показала, адже її високо оцінили та відзначили. Так, переможцем гран-прі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» визнали колектив екологічної просвіти «Еко-лідер» Сарненського районного ліцею «Лідер»! А це заслужена нагорода ліцеїстів і їх керівника Світлани Рибачек і черговий подарунок у скарбничку гордості краю. Хай же і заключний етап конкурсу в Херсоні вам підкориться й ви обов’язково повернетеся зі ще однією перемогою.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz