У Сарнах відкрили скейт-парк

IMG_2378Минулої суботи в міському сквері «Залізничник» відкрили сучасний скейт-парк «СК Сарни» та дитячий ігровий майданчик для найменших мешканців міста. Передувала цій події копітка робота багатьох людей: небайдужої молоді, жителів Сарн та міської влади.

І ось здійснилася мрія підлітків і молоді. До того ж, юне покоління повинне зростати здоровим, щоб спорт допомагав їм зміцнюватися фізично та розвивати силу волі. Тож парк допоможе долучитися молоді до здорового та активного способу життя, тут є умови для безпечних занять різними видами спорту. Перерізали червону стрічку Світлана Усик і велосипедист Роман Данильчик. Дійство продовжили Владислав Логвинчук із авторською реп-піснею про Сарни та студія танцю «Life4dance» (керівник – Оксана Лаврущенко). А молодь тим часом вже тестувала скейт-парк, показуючи майстерність із катання на велосипедах ВМХ, роликах і скейтбордах.

Відрадно, що міська влада за кошти міського бюджету придбала й встановила сучасний майданчик для занять екстремальними видами спорту. Також у скейт-парку є спеціальні фігури для виконання трюків: рейнд-бокс, 2 квотери, піраміда + рейла, мануал–тумба, розгонка.

Вам, шановні юні сарненці, потрібно тільки дбати про цінний подарунок, якнайдовше зберігати його в належному стані. Бережіть скейт-парк, шануйте працю співвітчизників, які зводили його з думкою про вас!IMG_2378

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz