Перша масштабна фотосесія в Сарнах

Фотосесія-кНещодавно відбулася перша в Сарнах масштабна фотосесія, в якій одночасно взяли участь 5 фотографів, відеооператорів і візажистів. Організувала її художній керівник міського Будинку культури «Залізничник» Катерина Павлуш, яка разом із міською радою готує Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», де й будуть представлені фотороботи.

Перед оголошенням конкурсу учасники процесу розділились на 5 команд, кожна з яких працювала над створенням образу та вибором моделі. Адже через обмеженість часу дівчат для фотозйомки підбирали під уже готовий образ. Моделями виступили Аміна Стецюк, Вікторія Симончук, Віра Павловська, Ірина Кібиш і Мар’яна Янощук.

Підготовка до фотосесії в середньому тривала 2 години. За цей час візажисти Юлія Саліда, Альона Булачок, Іра Карпець й Олександра Хрикіна чаклували над моделями. Чому чаклували? Тому що образи були незвичайні, чарівні, казкові, чаклунські й водночас природні. А відчуття, ніби потрапив у містичне місце, де казка стає реальністю. Доповняли цю атмосферу природа та ліс, в які на короткий час перетворили знімальний майданчик.

– Дякую Каті Павлуш за запрошення й організацію такого дійства, як фестиваль «ЧистоФест», адже часто беру участь у безкоштовних зйомках, і це мене надихає та підштовхує до нових ідей, – поділилась фотограф Ірина Міхнова.

– Ми хотіли показати контраст між красою, молодістю, ніжністю, наївністю і реальністю, з якою наша природа зараз зіштовхнулась, – розповіла фотограф Людмила Коток.

Віра Павловська, яка вперше випробувала ролі моделі, зауважила, що не очікувала на перемогу, та попри те, що бачила всіх уперше, спільну мову знайшли відразу, тож було легко та приємно. Надзвичайну майстерність продемонстрували відеооператори Сергій Бортнік, Віталій Сергійчук, Вадим Гоголь, Антон Антонюк і Віталій Хомич, які не лише знімали ролики для презентації, а й допомагали своїм колегам-фотографам, з якими працювали в одній команді.

– Як такої конкуренції майже не відчувалося. Особисто мені хотілося більш командного духу, тому що зібрались хизуватись один перед одним хто кращий, щоб через об’єктив передати свій світогляд, донести його людям, – поділилася фотограф Руслана Кім. Вона також розповіла, що фотозйомка без цікавих моментів не обійшлась, була ще й… корова, яка, ніби справжня модель, позувала на задньому плані й покірно виконувала вказівки, хоча й були адресовані не їй… Яка ж природа без тварин?

Щодо прибирання локальних зон, то за можливістю всі учасники долучаться до боротьби із сміттям на вулицях міста. А відеооператор Віталій Хомич зауважив, що брати участь у прибиранні полюбляє і цього разу його теж не пропустить, адже впевнений, що все це робиться перш за все для нас.

Фотосесію та відеозйомку проводили виключно на добровільних і волонтерських засадах. Весільна агенція «Ваніль» і майстерня свят «КоКо» надали необхідний інвентар. Працювали фотографи Артем Мулявка, Людмила Коток, Руслана Кім, Віталій Маслянчук та Ірина Міхнова.

Незважаючи на втому та дощ, що захопив усіх зненацька, команди зі своїми підопічними були задоволені спільною працею. Подивитись на ці чудові роботи й оцінити справжні таланти кожен бажаючий зможе вже 22 квітня на центральній площі міста, де відбудеться Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест».Фотосесія-к

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz