Для любові й добра

DSC_2395Людина приходить у цей світ для любові й добра. В житті ж їй доводиться зустрічатися з красою і підлістю, радістю та горем, радіти моментам торжества  й сумувати в години страждання. Для небайдужих сердець, в яких живе милосердя, 15 квітня в районному Будинку культури відбулося святкове дійство.

Гостей щиро вітав колектив Сарненської гімназії на традиційному благодійному концерті «Хай добро всіх людей єднає», що пройшов під гаслом «Не будь байдужим».

Оскільки захід мав статус благодійного, юні гімназисти вже вкотре довели, що вони не байдужі до рідних і друзів, до оточуючих, хто розділяє з нами радість і горе. До того ж, організували ярмарок із продажу солодощів, виготовлених власноруч, а всі виручені кошти направлять на лікування та реабілітацію тяжкохворих дітей Сарн.

На урочистість прийшла чимала кількість глядачів. Із словами вдячності до присутніх звернулася директор закладу Тамара Шепель. А далі естафету перейняли юні гімназисти. Отож отримали не тільки насолоду від художніх номерів, але й укотре переконалися, що серця учнів не байдужі й не черстві. Натомість наповнені любов’ю та патріотизмом до рідного краю, шаною до батьків, співчуттям до ближнього. Адже їх лякає збайдужіння, що вбиває душу. Бо чого варте життя, якщо тобі все одно, що переживає близька людина; однаково, яким буде місто; не цікаво, в якій державі житимеш…

Благодійний концерт – це освідчення гімназистів у любові до своєї сім’ї, України, міста, рідного навчального закладу. І це чітко продемонстрували учасники флешмобу «Повертайся живим». Виконавці вшанували батьків – воїнів АТО, які нещодавно сиділи за партами рідної школи. Закликали присутніх робити добрі справи, що завжди відгукуються у серцях людей. Паралельно представили низку відеопрезентацій, що знайшли симпатиків серед глядачів. Мрії мільйонів українців про мирне життя передала зі сцени Катерина Симончук піснею «Хочу жити без війни».

Танцювальна різноманітність художніх постановок змінювалася щирими піснями. Але кожен танець і пісня надихали на віру та надію на мирне небо над головою, рідну землю під ногами, щасливу усмішку на дитячому обличчі, а ще ясний, щирий погляд, наповнений слізьми щастя…

А далі ніжний і зворушливий вальс випускників. Вони кожним па впевнено стверджували, що крізь життя пронесуть високе звання «людина» й ніколи не піддадуть сумніву престиж Сарненської гімназії.

У вирі подій опинились і їх вчителі, які педагогічну діяльність гармонійно поєднують із творчим хобі. Це Галина Пономаренко, Оксана Кузьмич, Ірина Зозюк, Наталія Максименко, Наталія Бойко й Олена Боровик, які чітко продемонстрували, що красу й силу таланту розкриває наполеглива праця. До уваги ж глядачів представили виступ вокального ансамблю вчителів «Мальви» (керівник Галина Пономаренко) з піснею про Україну.

А завершилася концертна програма вокально-хореографічною композицією «Не будь байдужим». Гімназисти не просто сказали, а утвердили істину: «Світ врятує не краса. Світ спасе добро».

Насамкінець ведучі Ірина Зозюк і Вадим Бублій оголосили, що під час проведення заходу зібрали 6364 грн. Кошти розподілять між Романом Карповим, якого гімназисти підтримують уже не перший рік, Назарієм Петруком і Максимом Вохнюком, який перебуває на лікуванні в м. Харків.

Міський голова Світлана Усик подякувала за те, що знайшли час і можливість завітати на 23 традиційний благодійний концерт закладу, а значить у ниших серцях є місце для щирості, добра та милосердя. Очільниця міста віддячила  гімназійному колективові за роботу й нагородила його почесною грамотою Сарненської міської ради.

Благодійне дійство закінчилося. Та маю надію, що наші серця були й залишаться сповнені любов’ю: до життя, до природи, до ближнього. Бо розумна, але безсердечна людина — це механізм, який нікому не додасть щастя. Треба з гідністю жити й завжди залишатися людиною. А ще пам’ятаємо: людина починається з добра…

DSC_2395
Фото Василя ВАСИЛЬЧУКА

DSC_2604 DSC_2369DSC_2410 DSC_2594

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz