За професією юрист, за покликанням – майстриня

DSC_9021Приказка говорить: «Ні квітів, ні затишку». Ми вирощуємо квіти як у саду, так і на підвіконнях. Очікуємо, коли з’являться перші бутони й розпустяться перші квітки. Та є багато способів створити красу для себе й рідних. Це рукодільна техніка.

Мабуть, усі вже бачили прикраси зі стрічок, що виглядають оригінально та красиво. Тетяна ПОЛЮХОВИЧ із Яринівки перебуває в декретній відпустці, тож має багато вільного часу. Використовує його з користю – виготовляє для донечок, а тепер і під реалізацію, канзаші й інші прикраси.

Тетяна єдина донечка в сім’ї. Закінчивши школу, вирішила здобути фах юриста в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені Степана Дем’янчука. Потім вийшла заміж, і нині з чоловіком Василем у любові й злагоді виховують донечок. Жінка дуже залюблена в японське рукоділля в стилі канзаші. Воно стало справою її життя. Почалося з того, що Тетяна вирішила виготовити для донечок прикраси зі стрічок і шифону. Перша її робота в стилі канзаші, а її резиночка для волосся, оздоблена стрічками у вигляді пелюстків квітки. Каріна та Злата дуже раділи яскравим резинкам із бантами та шпилькам. Тож Тетяна бралася за справу майже щодня, змайструвала безліч прикрас донькам, рідним дарувала та друзям. Спершу освоїла творіння найпростіших квіточок, далі взялася й за складніші композиції. В Інтернеті є тисячі варіацій з їх виготовлення, тож частенько заглядала до всесвітньої мережі.

Крок за кроком, день за днем Тетяна Полюхович удосконалювала свої навички. Ось уже майже рік захоплюється канзаші. Вироби придумує сама або ж дивиться варіанти в Інтернеті. Як каже майстриня, матеріали для творчості, а саме стрічки, замовляє в Інтернет-магазинах.

Її прикраси не тільки для «шухляди». Вона з роботами вже встигла взяти участь у виставках, присвячених Великодню. Тож люди змогли помилуватися її виробами.  У родині Тетяни всі з повагою ставляться до її творчого захоплення. Донечки навіть намагаються допомагати мамі, буває, беруть ножиці, розрізають стрічки. Постійно підтримує чоловік. Зупинятися на досягнутому Тетяна не збирається, планує вдосконалювати навики. Нещодавно запровадила новинку- виготовляє прикраси з дроту й бусинок. Тож успіхів тобі, Тетяно, в прагненні створювати й дарувати красу людям.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz