«Колос» у півфіналі, «Маяк» припиняє боротьбу

На жаль, кубкова хода для сарненського «Маяка» завершилась у чвертьфінальному матчі. Її кривдником став ФК «Малинськ». Поєдинок був, безсумнівно, центральним на цій стадії турніру. З перших хвилин розпочали гру жорстко та без розвідки.

Часті ігрові зіткнення та штрафні удари в матчі були прогнозованими. Вже в середині першого тайму лише за допомоги лікарів і партнерів залишив поле молодий і перспективний сарненський футболіст Владислав Степанчук. Оступившись, він отримав важку травму коліна. Допоки невідомо, коли гравець зможе знову вийти на футбольне поле, тож бажаємо Владиславу якнайшвидшого одужання.

Команди поперемінно володіли перевагою на полі, але перший тайм завершився сухою нічиєю 0:0.

У другій половині матчу гості перші відкрили рахунок. Після подачі з кутового найвправнішим  виявився Олександр Полончук, який перевів м’яч у ворота ФК «Малинськ» – 0:1. Місцевим  уболівальникам довго сумувати не довелося, адже за декілька хвилин Роман Савицький замкнув простріл партнера по команді вздовж лінії воріт, таким чином зрівнявши рахунок.  А героєм поєдинку став Дем’ян Назаренко. Під завісу гри, після подачі зі штрафного він зумів проштовхнути м’яча повз кіпера сарненців Олександра Симоновича – 2:1, тож ФК «Малинськ» другий рік поспіль зупиняє сарненський «Маяк» на шляху до завоювання кубка області з футболу.

В іншому чвертьфінальному поєдинку між ще одним представником Сарненщини ФК «Колос» (Кричильськ) і радивилівським «Соколом» упевнену перемогу здобули наші земляки – 5:1. Подивитися на цю гру прибула неймовірно  велика кількість уболівальників, і футболісти виправдали їхні сподівання.

Перші тридцять хвилин команди вивчали один одного. До небезпечних моментів справа не доходила. В кінці першого тайму старанням Артема Коваля кричильські спортсмени таки повели в рахунку. Гол виявився дещо курйозним. Оборона «Сокола», вибиваючи шкіряну кулю подалі зі штрафного майданчика, не гадала, що все закінчиться взяттям воріт. Гравець «Колоса» не сильним, але точним ударом послав м’яч у ворота суперників, який, зрикошетивши від лівої стійки, затріпотів у сітці воріт – 1:0.

У другому таймі досвідченіша команда з Радивилова почала відіграватися великими силами, натомість отримала ще один гол. За комірець голкіперу м’яч закинув Андрій Токов. За десять хвилин Іван Козяр, вийшовши на побачення з воротарем, зумів втретє засмутити гостей. Третій гол зовсім деморалізував гравців «Сокола», які почали розкриватися в обороні. Це добре помітили, коли Роман Левчун, наче на велосипеді об’їхав двох захисників візаві й невідпорно з-за меж штрафного майданчика відправив плямистого в сітку воріт.

Згодом радивилівці відповіли голом престижу, проте яким: ефектним ударом ножицями в падінні через себе із-за меж карного майданчика. Диво-гол! Воротар «Колоса» лише розвів руками. А інтригу остаточно вбило падіння в карному майданчику гостей Івана Козяра, за що суддя призначив очевидний одинадцятиметровий удар і «нагородив» винуватця прямою червоною карткою. Капітан команди Андрій Токов холоднокровно розвів м’яча й стража воріт у різні сторони. Рахунок став 5:1 на користь сільського колективу.

Опісля, через декілька днів відбулося жеребкування ½ фіналу Кубка області. Кричильський «Колос» зустрінеться з найтитулованішою командою І ліги області – оржівським «ОДЕКом». Ігри відбудуться з двох зустрічей, дату яких буде повідомлять пізніше. Тож хай пощастить кричильським футболістам пробитися у фінал турніру. Ще одну пару склали ФК «Малинськ» (Березнівський район) та «Ізотоп-РАЕС» (Кузнецовськ).

Результати:

І ліга, І тур

«Случ» (Березне) – «Малинськ» – 0:2, «ОДЕК» (Оржів) – «Агат» (Гоща) – 3:0 (юнаки – 1:1), «Маяк» (Сарни) – «Волинь-Цемент» (Здолбунів) – 5:0 (юнаки – 5:0), «Млинів» – «Сокіл» (Радивилів) – 2:1 (юнаки – 4:1), «Ізотоп-РАЕС» (Кузнецовськ) – «Садове» – 4:0 (юнаки – 0:1).