Сергій Князєв: «Не повторювати помилки попередників»

Лічені тижні минули відтоді, як Головне управління Національної поліції в Рівненській області очолив Сергій КНЯЗЄВ, а шпальти обласних і районних видань із завидною регулярністю мигтять заголовками на кшталт вилучення вражаючої кількості бурштину-сирцю, мотопомп, шліфувальних верстатів, транспортних засобів тощо.

Що це – збіг чи цілеспрямована масштабна боротьба з хронічною недугою північних районів Рівненщини – варварським спустошенням лісових масивів заради наживи? З цими й іншими запитаннями на злобу дня звернулись до першого полісмена області.

– Сергію Миколайовичу, з якою метою Ви відвідали Сарни?

– З метою особистого прийому громадян, а також інспекції діяльності оперативного штабу та роботи працівників поліції щодо протидії незаконному видобуванню бурштину-сирцю.

– Можете озвучити, з яким запитаннями до Вас звернулись громадяни?

– Звісна річ. Здебільшого це скарги на некоректні дії співробітників поліції, грубе ставлення до громадян, неналежне розслідування кримінальних проваджень.

– На Вашу думку, вони об’єктивні, мають підстави для звинувачень?

– Зі впевненістю це можна буде сказати після розслідування кожного звернення, яке обов’язково проведемо.

– Ви, як керівник силової структури, вважаєте, що свавілля бурштинокопачів на Сарненщині можна зупинити?

– Силовими методами незаконне видобування сонячного каменю зупинити можна. Однак триватиме такий період недовго. Це глобальна проблема, тож вирішувати її потрібно не на місцевому, а на рівні держави. Поки під старательство не підведуть законодавчу базу, вогнищеві його явища виникатимуть то там, то тут. Ліс великий і поліція не в змозі прочесати його густим гребінцем. Однак не варто думати таким чином: якщо хтось миє бурштин, значить його «обілетили» поліцейські. Повірте, це випадковий збіг.

– Чи довго Сарненський відділ поліції залишатиметься без керівника? Все в.о. та в.о.

– І останнього в.о. (Вадима Олександровича Нагорного) я у вас забираю. Обов’язки начальника відділу поліції виконуватиме Світлана Шило, заступник начальника відділу поліції, начальник слідчого відділення.

– Ваші плани на найближче майбутнє?

– Не повторювати помилки попередників. Знаєте, моя перша війна – на Закавказзі. Відтоді думав лишень про те, щоб цей жах не повторився. І ось знову війна. У планах подати у відставку, коли вона закінчиться.

– У Вас цікаве прізвище. Ви нащадок великих руських князів?

– «Князєв человек» – так називали мого далекого предка по лінії батька, богомаза Афеню, в обозі Івана Калити. Згодом прізвисько трансформувалося у прізвище. А мама родом із Хмельниччини.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz