«Людина має почуватися повноцінною»

Не знаю, як ви, дорогі читачі, а я лікарів боюся з дитинства. Певно, боявся б до глибокої старості, якби не познайомився з лікарем, нетривіальний підхід якого геть змінив моє ставлення до людей у білих халатах. Це Петро МІЧКА – ендокринолог із понад тридцятирічним досвідом, неординарна особистість, цікавий співрозмовник.

З нагоди професійного свята поставили медику декілька запитань.

– Петре Олексійовичу, раніше на прийом до Ваших колег годі було потрапити – усіх «міських» відправляли в районну лікарню…

– Раніше це була вузлова лікарня Львівської залізниці, тому й існували обмеження для незалізничників. Нині наш заклад називається КЗ «Сарненська районна лікарня», отож за медичною допомогою можуть звернутися як залізничники, так і «міські» пацієнти. Приміром, як ендокринолог, лікую на денному та цілодобовому стаціонарах, за необхідності видаю направлення в ендокринологічні диспансери Рівного та Львова.

– Згідно зі статистикою, кількість хворих на цукровий діабет зростає. Чи правда, що зарадити цьому можна за допомогою суворої дієти?

DSC_5071
Фото Василя СОСЮКА

– Режим харчування є одним із основних заходів при лікуванні цукрового діабету. Значення дієти підкреслюється також тим, що при легкій формі захворювання нормалізувати цукор у крові можна без інсуліну і цукрознижуючих препаратів. Адже виділення інсуліну підшлунковою залозою відбувається у відповідь на надходження в організм вуглеводної їжі і відповідного зростання рівня глюкози в крові.

Основні принципи, якими повинні керуватися діабетики в харчуванні, такі. Насамперед раціон має забезпечувати фізіологічні потреби організму в білках, жирах, вуглеводах, вітамінах. Дієта повинна оберігати функціональні резерви острівцевого апарату підшлункової залози. Тому потрібно скласти її так, щоб можна було пристосувати до різних станів у житті хворого, наприклад вагітність, похилий вік, важка фізична праця, інфекційні захворювання, професійні перенавантаження, травми й ін. Також її необхідно пристосувати в кожному окремому випадку до клінічної форми діабету, зокрема до його ускладнення.

Дієта має бути різноманітною за складом харчових продуктів, пристосована до економічних можливостей хворого, приносити задоволення від споживання їжі, адже людина повинна почуватися повноцінною.

– Доводилось читати статті із суперечливими, непрофесійними порадами щодо харчування діабетиків. А що порадите Ви?

– Деякі продукти мають свої особливості. Скажімо, цукор і глюкоза – вуглеводи, що дуже швидко засвоюються і дають максимальне навантаження на підшлункову залозу, тому раджу не вживати. Також швидко засвоюються кондитерські, макаронні вироби, білий хліб, манка, рис. Зрозуміло, що від них бажано утримуватися. Картопля допускається до 150 грамів на добу, але не одночасно з іншими вуглеводами, приміром хлібом чи крупами. 1 літр свіжого молока містить до 45 грамів вуглеводів, тому його потрібно обмежити і вживати у вигляді кисломолочних продуктів і сиру. Мед містить 50% фруктози і 50% глюкози, дуже багато мікроелементів і біологічно активних речовин, тому не тільки не забороняю його вживання, а й рекомендую чайну ложку щоденно. Алкоголь розщеплюється за участю глюкози, тому в діабетиків, які отримують інсулін, можуть виникати гіпоглікемічні стани. Відтак продукти розпаду алкоголю (альдегіди) призводять до зростання рівня цукру в крові. Бажано вживати лише у крайніх випадках до 70 грамів міцних напоїв або до 200 грамів сухих вин.

– Залежність від цукру часто порівнюють із наркотичною. А якщо замість «білої смерті» вживати цукрозамінники?

– Хімічні цукрозамінники втручаються в обмін речовин і можуть бути шкідливими, особливо для печінки. Особисто я проти їх вживання. Корисніше споживати природні цукрозамінники, скажімо, фруктозу (до 30 грамів, а згідно з іншими даними, до 40 грамів на добу), її засвоєння проходить без участі інсуліну. Або стевія в будь-якій формі: трава, краплі, таблетки (стевіазид). А топінамбур містить до 10% інуліну (рослинного інсуліну), тому помітно знижує цукор у крові (100 грамів продукту приблизно дорівнюють 4-6 одиницям інсуліну). Найбільше корисних властивостей коренеплід набуває, перезимувавши в землі. Можна вживати у вигляді салату, компоту, гарніру. При зберіганні топінамбуру інулін у бульбах перетворюється на фруктозу.

– То що ж можна їсти діабетику без шкоди для здоров’я?

– Діабетикам, яких я спостерігаю, зазвичай рекомендую всі перші страви, крім молочних. Що стосується гарнірів, то це гречка, вівсянка, горох, квасоля. Овочі можна споживати будь-які, проте картоплі не більше 150 грамів. Можна вживати м’ясні продукти, сало, яйця, рибу (при цьому бажано рахувати калорії), кисломолочні продукти, особливо сир. Фрукти містять фруктозу, тому рекомендую до 300 грамів, крім винограду, що містить глюкозу.

Кожному зі своїх пацієнтів я рекомендую харчування індивідуальне, щоб людина не почувалася обділеною. Смачного вам і довгих років повноцінного життя!

– Спасибі Вам за цінні поради. Дайте, будь ласка, контактний телефон для читачів.

– 7-36-51. Завжди радий допомогти.

 

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz