Міст єднання, або Як військові селян виручали

Автонавігатор в Інтернеті повідомляє, що найкоротший шлях між селами Кам’яне-Случанське й Зносичі пролягає через Тинне й становить 16 км. Із минулого вівторка ця інформація вже застаріла. Адже тепер новеньким дерев’яним мостом, що з’єднав два береги Случа  та прогрейдерованою грунтовою дорогою на лузі можна дістатися з одного населеного пункту в інший у разів зо три швидше.

На урочистості з нагоди відкриття новобудови біля річки зібрався чималий гурт мешканців Кам’яне-Случанської сільської ради й поважних гостей. Вітаючи всіх із приємною подією, її очільник Галина Петровчук щиро подякувала тим, хто, не рахуючись із власним часом і коштами допоміг будівельникам із військової частини 1519  за два тижні звести  цей тридцятиметровий об’єкт. Але особливу вдячність  від жителів обох сіл сільський голова висловила засновнику СГПП «Маяк» Анатолію Остапчуку. А він у свою чергу сказав, що будівництво мосту  вдалося провести швидко та якісно завдяки згуртованості людей, причетних до потрібної справи. Ось так би нам, українцям, дружно творити хороші діла для загального блага в кожному селі та місті, тоді б багатшала та міцніла держава та її громадяни. З теплими словами звернулися до учасників дійства перший заступник голови РДА Іван Назарець,  депутат облради Богдан Файфура, військовий будівельник Олексій Дем’янчук, а з віншуваннями та піснями –  місцеві аматори сцени.

За якісно виконану роботу має бути й особлива подяка. Відзнаки військовим, лісівникам та іншим громадянам, які вклали часточку себе в цю будову, Галина Петровчук й Анатолій Остапчук вручали не лише у вигляді грамот і грошових винагород, але й … живими поросятами та баранами!

На ділянці Случа, де виріс міст у шістдесяті роки минулого століття кажуть, уже існувала подібна переправа через річку. Але час зробив своє і чимало років мешканці сіл мріяли про нову. Нарешті добрий задум реалізували і дерев’яний міст служитиме, при хорошому догляді, не одному поколінню селян, і зробить ближчими не лише села, а й  мешканців та їх родини. А скріпила це бажання спільна молитва, свячена вода, якою окропив новобудову настоятель церкви святого Василя в селі Кам’яне-Случанське отець Володимир, і перерізана стрічка, що відкрила шлях у щасливе майбутнє простих поліщуків, які живуть на своїй Богом даній землі.

DSC_7408DSC_7431DSC_7522DSC_7382DSC_7388

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz