«На гачку» захоплення

Із давніх часів до нині в будь-якій справі добування їжі є спортивний азарт. Скажімо, любитель тихого полювання, може, і не дуже смакує грибами, але прогулянка лісом і пошук красенів, що сховалися під опалим листям, приносить йому справжнє задоволення. Серед рибалок нині теж є чимало тих, кому головне, як-то кажуть – процес. Одним з таких спортсменів із вудкою в Сарнах є Олександр СИМОГОСТИЦЬКИЙ.

Молодий чоловік працює продавцем-консультантом у магазині «Рибалка», що по вул. Ткача, 4г у райцентрі. Але у вихідні з друзями-однодумцями обов’язково їде до водойми. Любов до цієї справи йому прищепив батько Віктор Максимович, який справжній спеціаліст і вже з п’яти років брав сина з собою на цікаве заняття. Добре, що дружини ставляться з розуміння до їх захоплення. Олександр і нині ще не вважає себе досвідченим рибалкою, хоч і має хороші спортивні результати. Ось ця щука (на фото) вагою 4 кг 200 г потрапила на гачок його спінінга одного суботнього вечора в ставку, що поблизу Іванівки.

Задля задоволення своїх рибальських бажань пан Олександр уже відвідав багато мальовничих куточків області. Приємно провести вихідні в компанії друзів-рибалок біля водного плеса влітку та витягти коропа чи карася, восени – щуку або судака, а зимової пори чекати на окуня на льоду біля лунки. А потім із мискою смачної рибної юшки ще й послухати історії. Чимало цікавих і повчальних розповідей повідали Олександру Вікторовичу й покупці магазину, де працює вже декілька років. Тож, зацікавившись, і сам «потрапив на гачок» захоплення та й подався в рибалки-спортсмени.

Якісні снасті, придбані в магазині, де молодий чоловік консультує покупців, за його словами, ніколи не окупляться кількістю впійманої риби. Та й не це головне для справжнього спортсмена, бо риби споживає дуже мало, головне –  цікаво провести час. Спостерігаючи за навколишньою природою, Олександр Вікторович із сумом констатує, що ситуація, на жаль, погіршується. Мало того, що від зміни клімату пересихають озера й річки, то ще й браконьєри зовсім не думають про майбутнє й сітками та електровудками винищують залишки колишнього рибного багатства краю. Тож спортсмен закликає людей задуматися і перейти на вудку чи спінінг, які можна придбати й у магазині «Рибалка». До речі, до свята рибалок тут на весь асортимент товарів буде знижка 10%.риба-к

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz