Започаткували хорошу традицію

Читачі «районки» старшого віку добре пам’ятають фотокореспондента газети Петра Радчука. Петро Васильович, почавши з робітничого кореспондента видання, досяг висот фотожурналістики, став талановитим майстром своєї справи.

Його світлини публікували обласні й центральні засоби масової інформації, він був членом Національної спілки журналістів України, залучав до співпраці громадських фотокорів. З метою увіковічнення пам’яті про незабутнього колегу редакція газети «Сарненські новини», її первинна журналістська організація та Сарненська асоціація вільних журналістів встановили премію імені Петра Радчука в галузі фотожурналістики. Її організатори сподіваються на виявлення здібних авторів, активізацію фотоаматорів і професіоналів краю, і як наслідок – збільшення кількості якісних фотоматеріалів у газеті, урізноманітнення їх тематики. Один раз на 2 роки до Дня народження П.В. Радчука (18.01.1940 р.) або до дня фотографа – 12 липня – журі визначатиме лауреата.

Цього року грамоту й грошову винагороду отримав водій редакції газети «Сарненські новини» Едуард Колядич (спонсори редакція газети, підприємці-фотографи Степан Колковець і Віталій Лясовий). Наші читачі неодноразово бачили його роботи на сторінках часопису: фоторепортажі з сіл району, зі святкувань і офіційних заходів, а ще портрети. Сам Едуард Степанович вважає, що його фото далекі від досконалості. Та в умінні побачити цікавий сюжет чи знайти тему для світлини йому можна по-доброму позаздрити. У родині Колядичів вже складається справжня творча династія. Дружина Вікторія, відповідальний секретар редакції, член НСЖУ пише й фотографує, дочка Тетяна ще студентка, опановує фах журналіста, талановиту юнку також прийняли в лави Національної спілки журналістів. Тягнеться до фотожурналістики й менший син Андрій. Тож хочеться побажати лауреату не лише успішно виконувати свої основні професійні обов’язки, але й творчо рости як фотожурналіст.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz