Карпилівська школа буде з новим дахом

У Карпилівській школі невдовзі розпочнуть капітальний ремонт даху, а зараз триває заміна старих вікон на енергоефективні. Передбачають також замінити семеро дверей на нові.

Завгосп і виконуюча обов’язки директора Таїса Степанець повідомила, що це найбільший ремонт за час існування закладу: «Роботи багато, але, думаю, до першого вересня справимося».

Майже 2,6 млн. грн. на ремонт вдалося отримати завдяки бюджетним надходженням у Клесівську територіальну громаду. «Якби ми не об’єдналися з Клесовом, таких грошей нам ніхто і ніколи не дав би! І значною мірою це заслуга заступниці голови клесівської громади Тетяни Коханевич. Їй вдалося ефективно залучити кошти на всі наші проекти», – зазначає староста Карпилівської сільради Ганна Карпець. Та продовжує згадувати події, що відбулися в лютому ц.р. Тоді частково обвалилася стеля в актовому залі, а районна рада не виділила раніше передбачених для закладу освіти коштів. У той час батьки карпилівських школярів навіть обіцяли перекрити трасу Київ-Варшава на знак протесту.

Варто зазначити, що школу відкрили в 1985 році, навчаються тут понад 400 учнів із Карпилівки, Обірок і Рудні-Карпилівської у дві зміни. Зараз крило з актовим залом, бібліотекою та двома класами перебуває в аварійному стані, вхід до нього перекритий від зими. Але вже є надія, що 1 вересня школярів гостинно зустріне відремонтований заклад.карпилівка1 (2)

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz