Олександр Федорук: «Державу зраджувати не збираюсь»

– Олександре Миколайовичу, ходять чутки, що перед тим, як очолити Сарненський військовий комісаріат, Ви встигли повоювати, тобто послужити в зоні АТО…

– Це не чутки, а правдива інформація. Вперше в зоні АТО опинився в травні 2014-ого, пішов добровольцем під час другої хвилі мобілізації. До травня 2015 року служив начальником штабу, першим заступником командира військової частини батальйону «Горинь».

Під час шостої хвилі мобілізації, у серпні 2015-ого, теж пішов добровольцем. До липня цього року обіймав посаду офіцера інформаційно-аналітичного відділу командного центру штабу управління оперативного командування «Захід».

– Певно, тепер проблем із призовом не буде – райвійськком не з чуток знає про бойові дії…

– Ви переоцінюєте роль військового комісара. Хоча в цій структурі не доводилось працювати, однак думаю, що показники призову залежать не від військкома, який може хіба що індивідуальну бесіду провести, а від багатьох факторів. Скажімо, на процент призову позитивно впливають такі чинники: агітаційно-роз’яснювальна робота в освітніх і культурних закладах, засобах масової інформації, діяльність органів влади та місцевого самоврядування, служби зайнятості тощо.

– Для людини, яка цим не займалася, Ви непогано обізнані. Вже визначили пріоритети в роботі?

– Один точно – державу зраджувати не збираюся, брати хабарі – теж. Свого часу професія військового була престижною. За двадцять років горде звання офіцера нівелювалося і стало мало не синонімом слова «невдаха». Зараз спостерігаємо, як з початком антитерористичної операції зріс авторитет Збройних сил України, здатних захистити державу від зовнішньої агресії. Тож роботу спрямуємо на підвищення рейтингу нашої армії.

– Успіхів Вам у цій благородній справі.

Досьє

Олександр Миколайович Федорук народився 15 листопада 1970 року в с. Лідаво Здолбунівського району.

У 1991 р. закінчив Харківське гвардійське вище танкове командне училище.

2007-ого звільнився з посади оперативного чергового відділу пунктів управління 13 армійського корпусу.

З 4 липня обіймає посаду районного військового комісара Сарненського комісаріату.

Одружений. Виховує двох синів.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz