Найзаповітніша мрія Анни Гамзи – виздоровіти

Минулий навчальний рік для 11-річної Анни Гамзи з Чемерного ознаменувався подією, що розділила її життя  на «до» та «після».

Щеплення від поліоєміліту, що зробили їй у школі, спровокувало тяжкі наслідки й у дівчинки відмовили ноги. Батьки одразу ж відвезли дитину в районну лікарню, а згодом і в Рівненську обласну дитячу. Щодня витрачали шалені гроші на препарати, щоб урятувати рідну кровинку. Шукаючи шанс на одужання, дівчинка пройшла медичні обстеження у різноманітних клініках України та ближнього зарубіжжя. Потребує лікування та реабілітації в ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування».

для ОліАня народилась у християнській сім’ї, де, крім неї, виховують ще 5 діток. Із дитинства була оточена любов’ю і турботою батьків. Як і всі однолітки, мріяла закінчити школу, здобути спеціальність, мати щасливу родину. Тепер у неї одна заповітна мрія – одужати. Адже відтоді, як зробили щеплення, її життя перетворилося на боротьбу за виживання та майбутнє без страждань. Дитина перестала жити повноцінно: ходити до школи, гуляти з друзями, займатися улюбленими справами без болю.

Новина про те, що Аню ледь не паралізувало після щеплення, набрала всеукраїнського розголосу. Проблему обговорювали на центральних й обласних телеканалах. Справжні муки довелося пережити й батькам. Адже й гадки не мали, що наслідки будуть настільки серйозними. До слова, у сім’ї вже є одна велика біда – батько дівчинки 12 років хворіє на гепатит С. Тож родина знає, що таке боротьба за життя. Та недуга годувальника сім’ї – це вже вторинне. Адже головне для всіх – щоб Анна одужала й не страждала. А для цього потрібні чималі кошти.

42 тис. грн. – саме таку суму виставили в ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування», де дівчинці обіцяють допомогти фахівці. Зібрати стільки грошей родина не в силах, тому сподівається на підтримку небайдужих краян. Кожен, хто бажає  допомогти, може безпосередньо зателефонувати мамі за номером 0680573507 або перерахувати кошти на ім’я Гамзи Тетяни Вікторівни, рахунок у Приватбанку:  29244825509100.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz