Влад Логвинчук – молодий репер із великим майбутнім

Музика, пісні, римовані рядки – це те, що чуємо навколо, чим живемо й що відчуваємо. Справді, це саме відчуття, стан душі та серця.

Майже кожен із нас у дитинстві мріяв стати відомим і популярним, і найчастіше це були співаки та музиканти, адже всіх приваблює сцена, глядачі й слухачі, слава, нескінченні гастролі та шанувальники. Проте з віком починаємо думати по-іншому й робити речі, які дуже часто суперечать мріям.

Влад ЛОГВИНЧУК у дитинстві мріяв стати актором, та зараз пише тексти пісень, які сам виконує. До того ж, він навчався в Сарненському аграрному професійному ліцеї № 21 на слюсаря та водія авто, а з вересня минулого року став студентом Київського національного університету технології та дизайну, де отримує спеціальність «Метрологія і комп’ютерна технологія». Що ж об’єднує ці досить різні сфери в одній особистості – спробуємо дізнатися.

– З одного боку навчання і досить непроста спеціальність, а з іншого – музика. Як ти з цим справляєшся?

– Раніше музика була просто для підтримки настрою. І саме так відволікався від буденності. А зараз стала невід’ємною частиною мого життя… дуже невід’ємною, дає мені сили навчатися.

– Владе, коли написав перший текст пісні й про що вона була?

– Писати почав відносно недавно, приблизно півтора року тому, і першою була «Я от тебя дурею». Як Ви, мабуть, уже зрозуміли, це лірична тематика, хоча зараз намагаюсь урізноманітнити свій репертуар.

– А що ж стало поштовхом для написання пісень?

– Поштовху чи навіть заохочення ніякого не було, просто почав цікавитися репом і в один момент захотілося створити щось своє. Не можу цього пояснити, все відбулось якось саме собою.

– А ким хотів стати в дитинстві?

Артистом і дуже прагнув вступити в театральне училище.

– Що ж, Твоя мрія стає реальністю, адже співаки теж повинні бути трохи артистами, чи не так?

– Так і є.

– Владе, як з’явився псевдонім dono.Lasik і хто його вигадав?

– Ой… (посміхається – авт.) цей псевдонім зі сну. Наснилося дещо курйозне й там проскочило це ім’я. Коли прокинувся, згадав усе й вирішив: хай це буде мій псевдонім.

– Цікава історія, майже як у справжнього короля реп-музики (удвох посміхаємось – авт.). Слухала декілька Твоїх пісень у соцмережах, хто ж допомагає в їх створенні?

– Дякую, Наталю, приємно це чути. Все почалось у Києві, саме там познайомився з Юрієм, який працює в студії звукозапису «LSD Rec». Він знайомий мого друга, тому відразу погодився допомогти, навіть зробив знижки. Зі студією співпрацюю й досі.

– Пишеш лише тексти чи музику також?

– Зараз тільки тексти, хоча пробував і музику, але виходить поки що не дуже добре, бо для цього потрібні певні знання, яких ще не маю. Тому потрібну музику шукаю в Інтернеті, купую і трохи редагую, щоб вона точно підходила під потрібний текст.

– Владе, розкажи про свій перший виступ.

– Відбувся він у Сарнах на відкритті скейт-парку. Навіть часу не було для репетиції, повинен був виступити з першого разу, саме тому, мабуть, і трохи збився. Та було класно, адреналін у крові добряче підстрибнув.

– Усі Твої пісні російськомовні, чому так?

– Чекав цього запитання (удвох посміхаємось – авт.). Російською зручніше та легше писати й висловлювати свої думки. Не знаю, чому так. Хоча українською теж пробую писати, навіть привітав свою дівчину на 8 Березня піснею, написаною рідною мовою. Вийшло досить непогано.

– Владе, а як, власне, ставишся до української музики?

– Нейтрально, тому що я її майже не слухаю, а віддаю перевагу закордонним виконавцям, хоча в Україні є хороша музика й талановиті люди.

– Музика для тебе – це хобі?

– Спочатку і справді було так, проте зараз розумію, що якщо добре постаратись, то на цьому можна ще й непогано заробити.

– Тобто плануєш займатися музикою професійно?

– Саме так.

– А як батьки ставляться до захоплення?

– Спочатку, звичайно, вони його не розуміли та не схвалювали, але після того, як послухали, що пишу, змінили свою думку.

– Хто твої кумири в музиці?

– Дуже подобається MiyaGi та Эндшпиль.

– Що можеш побажати нашим читачам?

– Натхнення, удачі й у жодному випадку не зупинятися на досягнутому.

– Дякую, Владе, за таку цікаву розмову. Зичу Тобі удачі та творчого натхнення. З нетерпінням чекатимемо на нові пісні.

Додати, що з моменту нашої розмови Влад встиг виступити на дитячому фестивалі талантів «Дружнє літо» й подарувати присутнім пісню у власному виконання, а й побував у ролі журі. Також молодий реп-співак поділився творчістю на фестивалі фарб «Holi» у Вараші та Сарнах, а зараз готується до виступу в Дубровиці.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz