Відзначили перший рік створення Національної поліції сарненські полісмени

Минулого четверга працівники Сарненського відділу Головного управління Національної поліції в Рівненській області урочисто відзначили рік служби в новій структурі.

Вітаючи колег з подією, тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу поліції Сергій Смаглюк зазначив, що силову структуру створили в дуже складний період, коли тривають бойові дії на захист територіальної цілісності, і вона долає непростий шлях становлення та розвитку, щоб завоювати авторитет у населення.

Наказ Міністерства внутрішніх справ за номером 741 зачитала начальник сектора кадрового забезпечення Тетяна Олач. Відповідно до нього, відомчою відзнакою (медаллю «10 років сумлінної служби») нагородили Дмитра Дорошка, Анатолія Боротюка, Тетяну Олач. Медалі «15 років сумлінної служби» удостоєна Марія Рябухіна, «20 років…» – Світлана Шило, Олег Ясінський, Олег Грицюк, Микола Тутука, Олександр Згурський.

А Ліана Сидоришина, Марія Рябухіна, Анастасія Фесюк, Юрій Тишков, Сергій Курачик, Роман Давидчук, Ігор Балемба отримали подяки від начальника відділу поліції.

Вітали солдат правопорядку представники органів влади та місцевого самоврядування. Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук повідомив про спільну роботу з обласним керівництвом поліції, внаслідок якої місцеві полісмени впродовж року зможуть перебратися в нове приміщення. Міський голова Світлана Усик вручила Сергію Смаглюку вітальний адрес, а жіноцтву відділу поліції в особі Світлани Шило – квіти. Вітання від депутатського корпусу районної ради, голови Руслана Серпенінова, передав його заступник Микола Костецький.

Про плідну співпрацю з райвідділом міліції розповів директор професійного аграрного ліцею Микола Морозюк: випускники його закладу очолювали свого часу районні відділи і міліції, і Державтоінспекції – та вручив подарунки.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz