Герої не вмирають… Просто йдуть

7 серпня жителі та гості села Карасин вкотре зібралися біля меморіальної дошки Ярослава Куришка, щоб вшанувати його пам’ять.

Зараз Україна переживає важкі часи: гинуть люди, молоді хлопці – краса та сила нації.

Два роки тому наше село чорним крилом накрила страшна звістка – 8 серпня 2014 року в селищі Степанівка Донецької області під час виконання бойового завдання загинув Ярослав Куришко. Минуло два роки, а серце щемить, ніби ця трагедія сталася вчора, адже як забути Ярослава – молодого, веселого, вірного товариша? Він навчався в нашій школі, ходив вулицями рідного села, заходив до клубу. Не можемо й не маємо права його забути. Адже завдяки таким хлопцям, як Ярослав, ми з вами спимо спокійно та радіємо вранішньому сонцю. І завдяки їм відстоїмо вільну та незалежну Україну. Вони є героями нашого часу. Але не всі герої повертаються до рідних домівок – такі гіркі плоди пожинає ця неоголошена війна.

Зі словами подяки батькам за виховання сина-патріота виступили клесівський селищний голова Василь Гриник і староста села Карасин Світлана Тишковець. На сільському стадіоні відбувся другий турнір із міні-футболу, започаткований рішенням виконкому Карасинської сільської ради у 2015 році. За право отримати кубок імені Ярослава Куришка змагалися команди з сіл Великі Озера (Дубровицький район), Глушиця, Карпилівка, Карасин. Дякуємо всім, хто був присутній на заході та спортивних змаганнях. Усім, хто прийшов згадати Ярослава, а також депутату районної ради Олександру Серпенінову за спонсорську допомогу.

Присвячуємо Тобі вірші, даруємо квіти, низенько вклоняємося Тобі, Ярославе, і живемо, живемо на своїй рідній землі, дякуючи таким, як Ти. А Ти… Ти можеш лише спостерігати за нами з небес. Світла пам’ять Тобі, Ярославе. Слава Україні! Героям слава!карасин8 карасин5

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz