Молитовна єдність

Україна – Батьківщина, рідне серце, отчий поріг, теплі погляди земляків і щирі усмішки дітей, що дають надію на світле майбутнє, мирне небо та довге життя.

Чи можна висловити всю любов до України лише словами — непевна, бо нею треба жити до останнього вдиху свіжого п’янкого повітря неозорих степів і рідних лісів. Україна – це та земля, де зібрано чимало чудес, знаних не тільки на просторах Європи, а й усього великого світу. Це не одна сторінка історії, в якій оспівано велич і мужність українців – це сотні, тисячі, мільйони душ, які й зараз відстоюють право жити незалежними у своїй державі.

Цьогоріч 24 серпня відзначили особливу – 25 річницю незалежності нашої держави. Не можна сказати, що в серці панувала безмежна радість, адже незважаючи на урочистості, що повсюди відбувалися, не забуваймо і про той реальний факт, що саме зараз бойові дії тривають на сході й тисячі наших військових перебувають у зоні АТО, захищаючись щодня від ворожих куль. Отож не можемо повноправно святкувати, допоки всі українці не будуть у безпеці.

Із терпінням і вірою в серці, з благословення Ісуса Христа – Сина Бога, у мальовничому містечку Сарни цей день був святковий, особливий, зі сльозами на очах і тривогою в серці за рідних, які перебувають під прицілом так званих ДНР і ЛHP. Заходи розпочали з найважливішої події: служіння святкових молебнів у місцевих храмах. 24 серпня о 10 годині ранку, з благословення архієпископа Рівненського й Острозького Іларіона, сарненці змогли в єдності з Богом помолитися за Україну у Свято-Покровському храмі УПЦ КП, де подячний молебень Господу служив його настоятель – протоієрей Андрій Гаврилюк. У спільній молитві просили у Всевишнього  миру та злагоди, добробуту й процвітання своїй державі, ані сліз, ані журби, ані зітхань народу українському, а лише світлих і щирих сердець і життя вічного в незалежній Україні. Атмосфера піднесення, спокою та безмежної теплоти панувала у храмі. До священного дійства долучилися військовослужбовці військової частини А-0153 на чолі з командиром Олександром Сварицевичем і представники міської варти з Олексієм Кругликом.

Цього дня в країні майоріли яскраві патріотичні кольори на українських стягах, стверджуючи, що держава жива й своєю силою та мужністю переможе все. А сотні людей у вишиванках, маленьких козаків і козачок зі щирими посмішками відволікали від тяжких думок про негаразди сьогодення.

Ми ж українці! Ми маємо про що розповідати, у нас є що берегти! Ми горда нація, знана в усьому світі! Дорогі сарненці, пишаймося Україною, бо вона в нас одна – велика, могутня, незалежна!

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz