Перемагають досвід і клас!

Напрочуд захоплюючим і бойовим видався відкритий турнір Сарненського району з шахів, присвячений 25 річниці Дня Незалежності України, на який зібралися представники з 5 районів області.

З перших же турів зав’язалася запекла боротьба, внаслідок чого лідери почали втрачати очки. І якщо після четвертого лідерство Василя Якимчука з 100% результатом сприймалося як належне, то після шостого учасники змагань здивувалися, коли на 1 місце вийшов Семен Павлюк, який був за рейтингом наприкінці другої сотні шахістів Рівненщини. Однак це не завадило йому спокійнісінько громити знаних авторитетів. Вгамувати амбіції новоявленого лідера вдалося лише в сьомому турі автору цих рядків, тобто в очній зустрічі переграти невгомонного та безкомпромісного шахіста. Після цього ще й очолити турнірну таблицю. Однак нічия в передостанньому турі з Віталієм Годунком вивела на фінішну пряму вже чотирьох лідерів.

Усе вирішив останній поєдинок, де претенденти зіграли між собою. Олексій Жакун із Дубровиці, який не зовсім вдало стартував, переграв Віталія Годунка, а найстарший учасник змагань Микола Шапірко залишив мене за межами п’єдесталу. Обоє шахістів набрали по сім очок і лише за додатковими показниками перше місце виборов Олексій Жакун, друге – Микола Шапірко, який показав блискучий результат у всіх 9 партіях і лише нестача часу у двох із них не дозволила йому стати чемпіоном. Третє місце з результатом 6,5 очка посів костопільчанин Андрій Толочик, четверте – в мене, а останнє, п’яте призове, дісталося Володимирові Галагану.

Отож після восьми проведених етапів на визначення абсолютного чемпіона Сарненського району 2016 року певних змін зазнала й дванадцятка фіналістів, котра на цей час виглядає таким чином: Володимир Галаган (Сарни) – 164 очки, Василь Якимчук (Сарни) – 162, Олексій Жакун (Дубровиця) – 159, Олександр Абрамчук (Клесів) – 157, Віктор Параниця (Сарни) – 153, Петро Іллюк (Березне) – 138, Петро Кукла (Вараш) – 121, Микола Копищик (Сарни) – 121, Олександр Цицюра (Сарни) – 111, Віктор Сергійчук (Стрільськ) – 105, Олександр Параниця (Сарни) – 105, Андрій Чернецов (Сарни) – 104.

Хороші шанси потрапити до когорти фіналістів мають також Тарас Хильчук (Березне), Віталій Годунко (Сарни), Василь Данилюк (Рівне), Анатолій Романюк (Клесів), Андрій Ткачук (Дубровиця) й інші.

Наступний 9 етап Кубка буде присвячено до Дня працівників лісового господарства і відбудеться він 11 вересня. Запрошуємо всіх охочих.IMG_8659

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz