У Карпилівці відзначили День Незалежності по-новому

Цього року в Карпилівці до Дня Незалежності провели свято для дітвори. І почалося воно конкурсом патріотичних малюнків на асфальті. Весь майданчик перед дитячим садочком «Дзвіночок» вкрився творами митців-початківців на тему незалежності, миру.

А дитячі руки були в жовтих і блакитних фарбах – хлопчики й дівчатка своїми долоньками створили плакат із цих кольорів.

Потім відбувся велопробіг головною вулицею села – Незалежності (весною її перейменували в рамках декомунізації), який очолила на мотоциклі з Державним прапором староста Ганна Карпець. До нього долучилися люди різного віку. Мото-, велоколона всюди на своєму шляху залишала по собі національні прапори та надавала селу синьо-жовтих кольорів. Після заїзду в Будинку культури Карпилівки підготували дітворі солодкий стіл. Його фойє заповнив дитячий лемент радості й задоволення.

Потому була перерва перед Веселими стартами, що відбулися поряд із БК. На вулиці грала музика, прийшли вболівати батьки та бабусі з дідусями, а команди дітей змагалися в спритності й швидкості. Найкумеднішими змаганнями були стрибки в мішку. Декому з учасників він сягав попід руки, проте, це не перешкоджало їм достойно дійти до фінішу.

Паралельно Веселим стартам на шкільному стадіоні почався турнір із міні-футболу між дітьми віком 9-15 років на звання найкращої вуличної команди села. В ньому взяли участь чотири колективи, а перемогу здобув «Верес» із вул. Незалежності. Всі учасники отримали різного розміру грошові премії від організаторів, а також почастувалися солодощами й кавунами.

Завдяки децентралізації свято в такому форматі у Карпилівці проходило вперше, відрізняючись від попередніх років, коли місцевих артистів і виставки умільців везли в райцентр, а в селі жодних святкових заходів не проводили.

Концепцію урочистостей продумали в управлінні культури й туризму Клесівської об’єднаної територіальної громади, яким керує Наталія Жук. Але карпилівського характеру йому надали директор Будинку культури Людмила Мартинюк, керівник дитячого музичного ансамблю «Оберіг» Ганна Мартинюк і бібліотекарка Валентина Романчук. Кошти виділили Клесівська селищна рада (представницький орган клесівської громади, до якої входить і Карпилівська сільрада) та частково місцеві благодійники.

Вечір двадцять п’ятого Дня Незалежності України в Карпилівці завершили святковою дискотекою для молоді.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz