Віншували сарненських спортсменів

День фізичної культури та спорту – свято спортсменів і тих людей, які ведуть здоровий спосіб життя.

IMG_3295Суспільний і моральний розвиток людства також багато в чому залежить від розвитку спортивної галузі. Важливим чинником зміцнення здоров’я громадянина держави і, зокрема, краю є фізична культура. Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури та спорту невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості.

Сарненщина багата спортивними талантами, а самі спортсмени відомі далеко за межами області й навіть країни. З нагоди Дня фізичної культури та спорту минулого четверга на центральній площі райцентру відбулася церемонія нагородження уславлених спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, вболівальників і шанувальників здорового способу життя. А перед тим був масовий пробіг багатьох прихильників спорту від Сарненського педколеджу РДГУ до місця віншування. Варто зазначити, що легкоатлети бігли, вигукуючи речівки та патріотичні гасла.

Ведучі дійства Вадим Бублій і Тетяна Наливайко до виступу та нагородження кращих у спортивній галузі запросили першого заступника райдержадміністрації Івана Назарця, міського голову Світлану Усик, керуючого справами районної ради В’ячеслава Шимка та Олексія Лавора, помічника-консультанта народного депутата України Сергія Євтушка. Посадовці зазначили, що раді зустрічі з людьми мужніми, сміливими, творчими та мудрими, для яких зміст життя – витримка, заняття улюбленим видом спорту, змагання, перемоги, невтомні години тренувань і нові сходинки перемог на спортивному Олімпі. Й приступили до вручення нагород і відзнак спортсменам. Так, спільним розпорядженням голів райдержадміністрації та районної ради почесними грамотами за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури й спорту в районі відзначили тренера-викладача з вільної боротьби Сарненської ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту РДА Наталію Белаш, викладача фізичного виховання Сарненського педагогічного коледжу РДГУ Костянтина Васильченка, срібного призера чемпіонату Рівненської області з настільного тенісу Ігоря Дем’янця, секретаря шахово-шашкового клубу «Біла тура» смт. Клесів Ігоря Ліщука, вихованку Сарненської ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту РДА Діану Міланець, студентку відділення фізичного виховання Сарненського педколеджу РДГУ Ольгу Кошину, викладача фізичного виховання Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» Сергія Опалька, вчителя фізичної культури Стрільської ЗОШ І-ІІІ ст. Василя Ревича, завідувача кафедрою фізичного виховання Сарненського ВПУ № 22 Миколу Шапірка.

IMG_3391У номінації «Кращі спортсмени Сарненського району 2015 року» відзначили: Катерину Каменєву – майстер спорту України з вільної боротьби та сумо (перший тренер Павло Белаш), студентку третього курсу Броварського вищого училища фізичної культури та спорту, яка у 2015 році стала чемпіонкою України з вільної боротьби серед кадеток, срібною призеркою України з вільної боротьби серед юніорів 1995-1996 років народження, чемпіонку України з боротьби сумо серед молоді до 23 років, на чемпіонаті Європи виборола срібну нагороду й виконала норматив майстра спорту України, а на Кубку України з вільної боротьби серед жінок посіла друге місце та виконала норматив майстра спорту України; Романа Набухотного – майстра спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу (тренер Олександр Фесовець), який у 2015 році на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед спортсменів із вадами зору посів друге місце в жимі лежачи та третє в триборстві; Оксану Залуцьку – вихованку ДЮСШ відділу освіти молоді та спорту РДА (тренер Іван Мазепа), минулорічну срібну призерку чемпіонату України зі стрільби з лука серед кадетів 2001 року народження і молодших; Ірину Корзун – вихованку Комплексної дитячої юнацької спортивної школи «Колос» (тренер Володимир Пінчук), чемпіонку України та Рівненської області з гирьового спорту серед дівчат; Руслана Гаврильчика – вихованця КДЮСШ «Колос» (тренер Володимир Рибачок), який минулоріч на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків до 17 років посів 2 місце у ваговій категорії до 94 кг (сума двоборства 287 кг).

Не оминули  увагою й тих, хто настановляє на вірну стежку спортсменів – тренерів. Серед них Олександр Фесовець – заслужений тренер України, тренер фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Повір у себе», збірної України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Його вихованці Роман Набухотний (посів друге місце в жимі лежачи та трете в триборстві на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед спортсменів із вадами зору), В’ячеслав Хільчишин (срібний призер України зі штовхання ядра та метання диску), Петро Шепель (виборов другі місця в жимі лежачи та триборстві на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед спортсменів із порушенням опорно-рухового апарату), Сергій Шутак (зайняв III місце та виконав норматив кандидата в майстри спорту України); Павло Белаш – майстер спорту України з греко-римської боротьби, тренер-викладач ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту РДА, допоміг Артему Супрунцю стати чемпіоном України серед юнаків 2000-2001 року народження, Станіславу Рильнику посісти перше місце на зональному чемпіонаті Західної України серед юнаків 2002-2003 року народження, а також ще декільком підопічним стати чемпіонами та призерами області з греко-римської боротьби; Іван Мазепа – тренер-викладач ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту РДА зі стрільби з лука, виховав Оксану Залуцьку – срібну призерку чемпіонату України зі стрільби з лука, а також сам у складі команди Рівненської області виборов бронзову нагороду на чемпіонаті України серед дорослих; Анатолій Леснік – тренер футбольного клубу «Маяк» м. Сарни та тренер-викладач Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» із футболу, під керівництвом якого ФК «Маяк» виборов чемпіонство Рівненської області з футболу серед дорослих команд, футбольний колектив із дворового футболу серед юнаків віком 13-14 став першим чемпіоном України; Володимир Пінчук – кандидат у майстри спорту України з гирьового спорту, тренер-викладач КДЮСШ «Колос» із гирьового спорту, вихованці якого в минулому році брали участь у чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків і дівчат: Ірина Корзун стала чемпіонкою, Ірина Пінчук посіла II місце, а Віра Крот здобула бронзову нагороду. Володимир Сергійович підготував майже 10 чемпіонів і призерів області з гирьового спорту.

IMG_3354Спортивних нагород були удостоєні в номінації «Кращі спортивні клуби Сарненського району 2015 року» такі колективи: БК «Маяк» (м. Сарни) – срібний призер чемпіонату асоціації Західного регіону України з баскетболу та 13 чемпіонату аматорської баскетбольної ліги Рівненщини сезону 2014-2015 років (директор БК «Маяк» Анатолій Рудковський); ФК «Маяк» (м. Сарни) – чемпіон Рівненської області серед чоловічих та юнацьких команд, бронзовий призер серед ветеранів  (президент Василь Пістоль);  фізкультурно-спортивний клуб інвалідів «Повір у себе», вихованці якого впродовж 2015 року взяли участь в обласних змаганнях з пауерліфтингу, легкої атлетики, армспорту, настільного тенісу, кульової стрільби та шахів серед спортсменів із порушенням опорно-рухового апарату, вадами зору й слуху, а збірна команда району виборола 15 золотих, 4 срібних і 9 бронзових медалей (керівник Олександр Цицюра); ФК  «Колос» (с. Кричильськ) вперше у своїй історії став чемпіоном Рівненської області з футболу серед команд ІІ ліги (голова Андрій Токов); ВК «Хлібодар» (м. Сарни), на базі якого збірна команда Сарненського району посіла І місце в чемпіонаті Рівненської області з волейболу серед ветеранських чоловічих команд «40+» сезону 2015-2016 років (голова Федерації волейболу Олександр Бурячинський).

Почесними грамотами в загальнокомандному заліку четвертої спортивної Спартакіади серед навчальних закладів міста Сарни за 2015 рік нагородили колективи: Сарненської гімназії – бронзового призера загальнокомандного заліку (представник Олександр Солтис); Сарненського ВПУ № 22 – срібного призера загальнокомандного заліку (представник Микола Шапірко); Сарненського педагогічного коледжу РДГУ – переможця загальнокомандного заліку (представник Сергій Бородавко). Ці розпорядження підписали голови райдержадміністрації Ярослав Яковчук і районної ради Руслан Серпенінов.

IMG_3447Також згідно з розпорядженням міського голови про нагородження подяки міського голови вручили Костянтину Малашу, Святославу Цицюрі, Михайлові Завгородньому й Андрію Цицюрі – гравцям волейбольної команди «Олімп»; Олександрові Солтису, Валерію Куришку, Сергію Єрмійчуку – футбольної «Олімп»; Юрію Криницькому та Владиславу Дриганцю – футбольної «Фаворит»; Михайлові Стоноженку – баскетбольної «Олімп»; Романові Набухотному – майстру спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Повір у себе»; Олександру Фесовцю – тренеру фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Повір у себе»; Ірині Мосійчук – провідному гравцю, капітану команд з волейболу та футболу Сарненського педагогічного коледжу РДГУ; Олексію Войхевичу – майстру спорту зі стрільби з лука та постійному учасникові чемпіонатів України; Богданові Денисевичу – тренеру баскетбольної команди «Олімп».

Окремими подяками та матеріальними винагородами  від народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор нагородив Євгена Москвічьова – майстра спорту міжнародного класу, переможця Кубка світу зі станової тяги; Оксану Рабош – тренера-викладача з гирьового спорту Сарненської комплексної дитячої юнацької спортивної школи «Колос», майстра спорту України з гирьового спорту й Івана Макаренка – тренера-викладача з гирьового спорту Сарненської комплексної дитячої юнацької спортивної школи «Колос», майстра спорту України з гирьового спорту.

Присутніх музичним подарунком привітала Людмила Мірко, а танцювальним – студія танцю та фітнесу «Life4dance» під керівництвом Оксани Лаврущенко. Ведучі програми побажали спортсменам, тренерам, прихильникам спорту щасливої долі, збагаченої життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю, що даруватиме найніжніші, найтепліші почуття, що спонукатимуть до великих і малих перемог.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz