Хлопці б’ють, сітку рвуть

«Маяк» (Сарни) – «Агат-Гоща» (Гоща) – 5:0. Голи (Сергій Степанюк, 3 хв; Сергій Жданюк, 11 хв; Володимир Ткачук 42 хв (автогол); Ігор Хлібович, 73, 90+1 хв).

У першому домашньому матчі другого кола сарненський «Маяк» каменя на камені не залишив від Гощанського футбольного клубу «Агат-Гоща». З перших секунд господарі кинулися атакувати й уже на третій хвилині матчу Сергій Степанюк забив швидкий гол. Доки гравці гощанської команди вирішували, як протистояти атакам поліщуків, то футболіст «Маяка» невідпорним ударом з-за меж карного майданчика гарматним пострілом увігнав м’яч у сітку воріт суперника. Це стало цілковитою несподіванкою не тільки для самих футболістів «Агат-Гощі», але й для їхнього воротаря.

Після забитого голу навала на ворота візитерів не припинилась і через вісім хвилин ігрового часу Сергій Жданюк, завдяки своїм індивідуальним діям, подвоїв рахунок. Спочатку форвард сарненської команди прийняв м’яч у штрафному майданчику суперників із лівого флангу, обіграв захисника й точно пробив у ближній кут воріт. Рахунок став більш комфортнішим. Проте «Маяк» перепочивати не став, а й далі нагнітав обстановку біля воріт опонентів. Контролювали м’яч повністю господарі. Декілька чудових нагод для взяття воріт мав той же Сергій Жданюк, вибігаючи на рандеву з голкіпером «Агат-Гощі», але реалізувати ці моменти не зміг. Сергій Степанюк також декілька разів сильно прикладався до ударів із 20-25 м, однак шкіряна куля оминула ціль.

Третій гол забити вдалося на 42 хвилині матчу. Гравець «Маяка» Юрій Козлюк майже біля центрального кола прийняв м’яч і протягнув його по всьому правому флангу. Після виконав навіс у напрямку воріт суперника, але захисник гощанського футбольного клубу зрізав м’яч під самісіньку перекладину власних воріт. Перший тайм закінчився трьома забитими голами сарненського колективу.

У другій половині гри напруга біля воріт гостей не спадала. Футболісти «Маяка» шукали шляхи-підходи до збільшення гольового гандикапу. Щодо суперників, то вони в цьому компоненті похвалитися нічим не змогли. Впродовж зустрічі зафіксували всього декілька ударів із далекої відстані по воротах господарів без особливої гостроти не несли. Варто також зауважити, що під час матчу було багато ігрових зіткнень між гравцями, а тому лікареві «Маяка» постійно доводилося виконувати свої безпосередні обов’язки під час гри.

На 70 хвилині матчу на заміну вийшов Ігор Хлібович, який зі свіжими силами надав нового розмаху атакам господарів. Уже через три хвилини Ігор і сам відзначився у воротах суперників. Через десять хвилин мав ще одну нагоду забити у ворота, які захищав голкіпер «Агат-Гощі», проте після удару головою м’яч влучив у стійку воріт суперника. Виправити все Ігорю Хлібовичу таки вдалося в доданий арбітром час. Обігравши візаві в штрафному майданчику, з лівої ноги гарматним пострілом ударив у лівий кут так, що порвав сітку воріт. І це не футбольна термінологія. А дійсно м’яч викотився із зовнішнього боку воріт, зробивши отвір у сітці. На цьому неймовірному ударі матч закінчився з рахунком 5:0 – за «Маяком»!

«Граніт» іде у відрив

У п’ятнадцятому турі лідери турнірної таблиці синхронно перемогли своїх суперників і продовжили боротьбу за нагороди. Так, немовицький «Сокіл» у рідних стінах зазнав поразки від клесівського «Граніту» – 1:2. Першими відзначилися господарі на 13 хвилині зусиллями Віктора Кір’яха. Проте гравці «Граніту» теж на полі не дрімали й відповіли двома влучними пострілами Ігоря Никончука (21 хв.) та Максима Тетерюкова (61 хв). Коростський «Темп» на голову був сильніший за великовербченську «Ниву». Рахунок 5:0 – за господарями про це красномовно свідчить. У кінці першого тайму ворота суперників розпечатав Юрій Сорока. У другій половині гри ще двічі рамку візитерів вразив Роман Босий і по одному – Андрій Сорока й Олександр Босий.

Стрільський «Колос» також розібрався з сарненським «Фаворитом». Хоча Дмитро Шкуратов на 10 хвилині гри дав непогану надію на успіх саме команді з райцентру. Але згодом зірковий час настав для футболістів зі Стрільська, зокрема Володимира Роя (29 хв), Василя Галушка (46 хв.) і Василя Плешка (50 хв), які принесли своєму колективові три залікові пункти в турнірну таблицю. Костянтинівська «Чайка» на власному полі двічі пропустила від зносицького «Маяка». Героями матчу стали Анатолій Декальчук та Андрій Семенюк, які забили голи в першому та другому таймах відповідно.

Гра між тутовицькою «Горинню» та сарненським «Олімпом» закінчилася нульовою нічиєю. Тож глядачі голів у цьому матчі не побачили. Карпилівське «Полісся» знову не продемонструвало змістовної гри, а тому зазнало поразки 1:2 від селищенського «Арсеналу».