«Хлопці збоку», але в центрі уваги

Коли дорослий уміло та якісно виконує роботу, збоку обов’язково уважно спостерігає дитина, і мислисть: «Я теж так зможу, треба лише навчитися». Приблизно так і відбулося свого часу з учасниками гурту з села Люхча під колоритною назвою «Хлопці збоку».

Водій швидкої допомоги КЗ «Сарненська ЦРЛ» Павло Познік досить давно бере участь у культурному житті й не лише рідного села. Пісню «Люхчаночка» він написав разом із Анатолієм Мисанцем, а нині це неофіційний гімн Люхчі. Тож поява Павла в гурті була закономірною.

Народженню цього колективу посприяло й те, що не менш відомий у районі співак і відеограф Віталій Хомич (лаборант Сарненського педколеджу) поповнив ряди приймаків с. Люхче, як жартома каже гітарист гурту. До речі, свого часу він закінчив Рівненське музичне училище по класу контрабас. Там же здобув музичну освіту по класу акордеона й економіст Стрільського СТ Андрій Левчак, який із появою в селі «приймака» втратив спокій і вільний час через концерти. І, звичайно, не відбувся б колектив без колоритного соліста з гітарою в руках Сергія Мартинюка – випускника Дубенського училища мистецтв по класу гітари, а нині директора Люхчанського БК.

Дебютували «Хлопці збоку» минулого року в рідному селі на святі, приуроченому Дню Державного прапора України. Нині в репертуарі колективу українські народні й естрадні пісні. За час існування «Хлопці з боку» неодноразово радували глядачів своїми виступами на сцені районного Будинку культури, воїнів АТО у військовій частині, брали участь у різних міських святах, об’їздили з обмінними концертами не одне село району, може, незабаром і за кордоном послухають наших «хлопців», але то вже буде зовсім інша історія…

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz