Допоможіть Ромчику подолати страшну хворобу

Сьогодні людство потерпає від онкозахворювань. Нині ця недуга косить людей різного віку, та найстрашніше, коли хворіють діти.

5-річний Роман Михайлицький із Карпилівки особливих проблем зі здоров’ям не мав. Батьки готували його в дитсадок. І під час огляду лор виявила в дитини ніби аденоїди. Згодом, уже в Києві, з’ясували, що це лімфома носоглотки. Відтак Ромчику призначили лікування. Перший блок хіміотерапії був дуже важким. Він потрапив на три доби в реанімацію, перебуваючи в дуже тяжкому стані. Батьки боролися самотужки з хворобою сина. Сподівалися, що два блоки хіміотерапії допоможуть. Та коли Рома опинився в реанімації, коштів на ліки пішло значно більше, адже за добу витрачали майже 3 тисячі гривень.

Наразі лікування хлопчика цілком залежить від вашої допомоги, дорогі краяни. Родина багатодітна. Окрім Ромчика, виховують ще 4 діток. Найстаршій доньці лише 11 років. До речі, зовсім скоро, 27 листопада, Ромі виповниться 6 років. І найголовніше зараз – не дати жодного шансу підступній хворобі, зібратись і зробити все для одужання Ромчика. У вівторок дитина заступила на другий блок хіміотерапії. Через скрутне матеріальне становище батьки просять небайдужих людей помогти подолати хворобу сина. Будь ласка, давайте разом допоможемо Ромчику.

Більше інформації про стан малюка можна дізнатись у мами Ірини Михайлицької за телефоном 0676837175. Якщо ж у вас є бажання й можливість допомогти в лікуванні, ось номер картки Приватбанку: 5168 7555 0312 8064 на імя Михайлицького Олега Юхимовича, тата хлопчика.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz