«Сокіл» злетів високо й отримав Кубок закриття

Завершився цьогорічний футбольний рік, підсумком якого став турнір «Кубок закриття футбольного сезону 2016».

На спорткомплексі «Мрія» помірятися своєю майстерністю в цьому виді спорту виявили бажання 17 колективів із І та ІІ ліг чемпіонату району. На урочистому футбольному форумі голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук і міський Світлана Усик привітали учасників змагань і побажали успіхів у подальших іграх. Окрім того, нагородили в індивідуальних номінаціях футболістів та команди, що зайняли призові місця чемпіонату в І і ІІ лігах.

Згідно з жеребкуванням, команди поділили на чотири групи.  На стадіоні групи «А» («Мрія» (запасне поле) силами мірялися такі колективи: «Олімп» (м. Сарни), «Полісся» (с. Карпилівка), «Старт» (с. Любиковичі), «Маяк» (с. Зносичі) та «Чайка» (с. Костянтинівка). Переможцем серед них став любиковицький «Старт», який по 3:0 обіграв на своєму шляху «Чайку» та «Полісся», а згодом ще й «Олімп» (2:1).

На полі з гальцевим покриттям спорткомплексу «Мрія» групи «Б» найбільшу кількість очок (7), здобула тутовицька «Горинь». Цей колектив залишив за спиною «Случ» (с. Тинне), «Колос» (с. Кричильськ), «Темп» (с. Корост) і «Студент» (педагогічний коледж). На стадіоні «Олімп» в групі «С» путівку до півфіналу отримали футболісти клесівського «Граніту», які вийшли переможцями в іграх зі степанською «Горинню», сарненським «Фаворитом» і великовербченською «Нивою». Четвертим півфіналістом стала команда «Сокіл» із с. Немовичі, яка на рідному стадіоні не дала розігратися довжанському «Стандарту», селищенському «Арсеналу» та ремчицькій «Горині».

В одній другій фіналу любиковицький «Старт» і тутовицька «Горинь» в основний час не зуміли завдати по воротах один одному жодного влучного удару, а у виконанні одинадцятиметрових представники Тутович були влучнішими – 3:4. У другому півфінальному поєдинку прихильники «Сокола» та «Граніту» також не побачили жодного забитого м’яча. У серії пенальті фортуна була на боці немовицьких футболістів (5:4). Вирішальний матч цього турніру звів немовицький «Сокіл» і тутовицьку «Горинь». Представники Немович вдало  розрахували тактику своєї команди й довели поєдинок до переможної ноти. В одній із атак «Соколу» посміхнулася удача й вони забили єдиний і переможний гол, а з ним отримали й головний трофей цих змагань. Тож немовицький «Сокіл» став переможцем Кубка закриття 2016 року!