Сузір’я талантів сяє на селищенському небозводі

Минулого четверга творчі здобутки в районному Будинку культури презентував Селищенський культурно-дозвіллєвий комплекс «Мрія».

Ведуча чудового дійства, директор місцевого Будинку культури Ольга Легкобит представила різножанрову виставку виробів майстринь та умільців, для кожного відшукала теплі та приязні слова. Гості дізнались, що Олена Хращевська досконало володіє не лише голкою та спицями, а й стамескою, Олена Боровик зі стрічок і тканини виготовляє витончені квіти, а Надія Жмура вишиває рушники, подушечки, скатертини.

DSC_6751-кВідтак запросила до розмови в’язальницю Ганну Опалько, яка має одинадцять онуків і шість правнуків. Поетичними рядками майстриня розповіла про своє життя-буття ще й заспівала старовинну народну пісню. Майстер-клас також показали перукар-модельєр Інна Царук і кондитер Леся Легкобит.

Присутні заслухалися цікавою розповіддю про талановитих вихованців учителя трудового навчання Людмили Никончук, умільця Ярослава Згурського, різьбярів Ростислава Царука та Сергія Чміля, художниць Тетяну Кузьмич, Ольгу Царук, каменяра Валерія Вознюка.

Тим часом на екрані демонстрували світлини з життя рукодільниць Катерини Боротюк, Валентини Євгейчук, Олени Легкобит, Юлії Царук, які творять шедеври з бісеру, Тетяни Козаченко, захоплення якої – оригамі, вишивальниці та в’язальниці Тетяни Жигули, майстрів по дереву Ярослава Царука та Володимира Опалька.

Директор районного Будинку культури Любов Царук сердечно подякувала організаторам за різнопланову виставку, запросила майстринь і гостей на чашку чаю.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz