Чи отримають земельні ділянки учасники АТО?

Позаминулої неділі в міському клубі «Залізничник»  відбулися спільні збори учасників АТО, де йшлося про виділення земельних ділянок для індивідуального будівництва в Сарнах, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Отож, обговорити актуальне питання прийшли 130 бійців не лише з Сарн, а й з інших населених пунктів району. Участь у засіданні взяв голова комісії з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства й інвестиційного розвитку  міської ради В’ячеслав Дзугань.  Після гострої дискусії, що стосувалася окремих пунктів Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва й обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності на території м. Сарни, яке депутати міської ради затвердили 16 вересня 2016 року, бійці підготували звернення до депутатів міської ради з проханням відмінити його, оскільки не згідні з деякими його пунктами.

Щоб уникнути в подальшому непорозумінь, на зборах створили ініціативну групу для контролю, оперативності й координації з питань надання земельних ділянок громадянам для будівництва й обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у складі Олександра Геги, Віталія Мариніна, Сергія Царя. Також звернулися до депутатів із проханням дозволити ініціативній групі брати участь у засіданнях комісій із питань земельних, житлово-комунального розвитку й інвестиційних відносин, накласти мораторій на надання земельних ділянок громадянам, до затвердження Положення. Насамкінець учасники АТО створили Асоціацію спілок учасників АТО в Сарнах, щоб у майбутньому разом вирішувати нагальні проблеми. А тим бійцям, які не зареєстровані в жодній спілці, радили вступити в одну з них. Також проситимуть керівництво району виділити кабінет, де працюватиме фахівець, який відстоюватиме інтереси учасників АТО та членів їх родин.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz