Шалений ритм життя Анни Брик

Час від часу життя нагороджує нас умінням, талантами, що часто ігноруємо через брак часу чи необізнаність, або наповнюємо чашу серця іншими, яскраво спалахуючими справами, а через декілька днів потяг до них притуплюється й знову хапаємо за інше діло, не маючи й до нього жодної стабільності й, насамперед, любові.

Проте цього не скажеш про Анну БРИК, студентку Сарненського педагогічного коледжу РДГУ, яка є напрочуд активною у всіх життєвих ракурсах і користується авторитетом не тільки серед молоді, а й більш зрілого покоління.

Дівчина народилася в м. Сарни. Любов до прекрасного прищепили ще з дитинства батьки. Навчалася в НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка. Відразу перейняла душевну науку першої вчительки Ольги Токарчук, яка тоді мудро ознайомлювала зі сценаріями навколишнього світу. Тепло відгукується й про класного керівника Оксану Аврамишин, вона також відіграла важливу роль у формуванні її особистості. Анна Брик була й нині успішна активістка, її нечасто можна побачити вдома. Усе її цікавить, турбує, окрилює, захоплює… З молодших класів почала відвідувати Сарненську дитячу музичну школу, отримуючи знання по класу фортепіано. Також не обходилося без уроків танцю хореографічній школі Сергія Галушка. А у «Школі-колегіумі» демонструвала здібності на музичному й у театральному профілях. Вокальним талантом юнки можна було насолодитися в учнівському народному хорі й окремо в хореографічному гурті, зокрема на традиційному конкурсі «Кришталевий черевичок».

Після закінчення дев’ятого класу відразу віднесла документи в Сарненський педколедж, адже зі слів старшої сестри (яка теж там навчалась) дізналася про цікаві та змістовні заняття й дозвілля в закладі. Тому сумнівів не було – обрана саме ця освітня установа. Нині Анна студентка четвертого курсу й невдовзі отримає спеціальність учителя початкових класів і педагога-організатора. А ще вона ось уже другий рік є головою студентської ради педколеджу – це самостійний орган, що опікується навчальним і виховним процесом студентів окремо від педагогів. Організовувати й допомагати хорошими ідеями радо відгукується заступник директора з виховної роботи Наталія Симончук, яка, наче мама, піклується про своїх вихованців.

У цьому закладі дівчина також не забула про своє захоплення музикою й нині виконує функції старости музично-художнього сектора. Тісно співпрацює з викладачем по класу баяна Анжелою Межановою, яка й свою лепту вклала в художній напрямок розвитку студентки. Курує її наукову роботу «Українські гурти, що виникли після Незалежності країни». А ще співає в ансамблі «Дівочі сни» й академічному хорі під керівництвом Світлани Паршакової. Музичний доробок із віночка українських сучасних і народних пісень у молодіжній обробці можна було неодноразово почути не тільки в навчальному закладі, а й у районному Будинку культури, міському – «Залізничник» і дитячих садочках райцентру. Не обходиться й без сольних виступів на сцені, де надає перевагу також сучасним українським пісням. Тут юнку вже готує викладач музики Ірина Раковець, а ще в неї готується захистити цьогоріч  курсову роботу «Музично-ритмічні рухи на уроках музичного мистецтва».

На запитання: «Як Вам вдається все це охопити, до того ж ще й навчатись потрібно?», Анна відповіла: «Треба просто мати бажання й не лінуватись, а ще відчуваю в усьому підтримку й допомогу класного керівника Ірини Щедріної та директора Сарненського педагогічного коледжу РДГУ Петра Горкуненка, які своєю толерантністю та мудрістю змушують мене всерозвиватись».

На закінчення розмови Анна Брик поділилася, що подальше своє майбутнє планує поєднати ще й із правознавством, бо ж прагне допомагати суспільству юридичними консультаціями й роз’ясненням закону й прав. А ровесникам-студентам побажала не мріяти про всі блага життя одразу, сподіваючись на чарівника, а власними силами твердо йти до власної мети, головне, щоб ціль була б корисною їм і оточуючим. Тоді щастя назавжди оселиться в душах усіх українців.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz